
Тример Moser NeoLiner (1586-0051) Black
- В наявності
- Код: 1586-0051
2 600 ₴
Подвійне живлення
Бездротовий перукарський триммер Moser NeoLiner Black Edition розроблений для окантувальних робіт: оформлення точних ліній на волоссі. Тримером Нео Лайнер вистригають точні лінії на шиї, за вухами та при оформленні бороди, бакенбардів або вусів.
Чистий зріз
На окантувальний триммер Мозер Неолайнер встановлений швидкозмінний ніж серії Star Blade з довжиною зрізу 0,4 мм. Хромований сталевий ножовий блок захищений від корозії при стрижці вологого волосся. Зубці контурного ножа заточені на німецькому устаткуванні концерну Мозер за технологією шліфування «Зроблено у Німеччині».
Додаткові 4 рівні довжини 3-6 мм доступні перукарю при встановленні багатопозиційної насадки, що входить в комплект.
Машинка сумісна з ножовими блоками Moser Designer для тонких ліній та Moser Carving для творчих робіт (не входять до комплекту, продаються окремо).
Бездротова окантовка
У бездротовому режимі тримером можна створювати точні контури безперервно протягом 100 хвилин. Машинка працює від акумулятора або мережі: триммер підключають до шнура, якщо батарея розрядилася до закінчення процедури. Повне заряджання акумулятора займає 120 хвилин.
Ергономіка та стиль
Вага машинки складає 135 грамів! Тихий та ергономічний тример не навантажує зап'ястя при інтенсивних стрижках. Чорний глянсовий зверху та матований у нижній частині корпус підвищує точність та маневреність при окантовці.
Комплектація
- Машинка для окантовки
- Адаптер для заряджання тримера
- Регульована 4-позиційна пластикова насадка 3-6 мм
- Щіточка для чищення ножового блоку
- Олія для змащення лез
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість насадок | 1 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина леза | 32 мм |
| Швидкість мотора | 5350 об/хв |
| Час роботи від акумулятора | 100 хв |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Довжина мережевого шнура | 3.1 м |
| Вага | 0.135 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мотор | Роторного типу з функцією шуму |
| Довжина стрижки | Ніж 0,4 мм + регулюється насадка від 3 до 6 мм (4 положення, крок 1 мм) |
| Ширина зріза | 32 мм |
| Швидка зміна ножа | Є, Quick Change |
| Кабель | 3.1 м |
| Розмір | 148 × 33 × 33 мм |
| Кількість швидкостей | 1, ~ 5350 про мин |
| Рівень шуму | Макс. 63 дБ |
| Вага | ~ 135 г |
| Індикатор зарядки | Світлодіодна (LED) |
- Ціна: 2 600 ₴




