
Машинка для стрижки Moser Neo 1886-0051, чорна
- Немає в наявності
- Код: 1886-0051
3 500 ₴
Гостра заточка зубців
Перукарська машинка для стрижки волосся Moser Neo Black Edition забезпечена комбінованим живленням і швидкозмінним ножем. Модель сумісна з лезами серії Magic Blade з нержавіючої сталі з високоточним (прецизійним) шліфуванням для збільшеного терміну служби та чистого гладкого зрізу.
Ніж 5 в 1
У комплект входить регульований ножовий блок з 5 рівнями довжини. Висота зрізу змінюється важелем у задній частині ножового блоку: 0,7, 1,4, 1,8, 2,5 та 3 мм. Ножем із регулюванням висоти зрізу зручно змінювати довжину стрижки волосся на голові, вибирати довжину вусів або бороди.
Швидка заміна ножа
Ножі швидко знімаються для заміни або очищення: механізм Quick Change розроблений для заміни ножів без викрутки. З ножовим блоком Moser All-in-One Blade майстри виконують філіровку та текстурування волосся (не входить у набір, продається окремо).
Вибір довжини стрижки
Ще 4 рівні довжини від 3 до 12 мм доступні майстру з насадками які входять у комплект з машинкою. Окремо продаються насадки з висотою зрізу від 3 до 25 мм.
Подвійне живлення
Живлення машинки Мозер Нео - комбіноване: інструмент працює від вбудованого акумулятора (арт. 1886-7040) до 90 хв. або від підключеного до електромережі шнура. Зазвичай перукарі працюють машинкою без шнура, підключаючись до дроту, коли батарея розрядилася, а стрижку треба закінчити. Зарядний адаптер тонкий і не розрахований на часту роботу від електророзетки.
Ергономіка та стиль
Вага ергономічного корпусу зменшена до 275 г, щоб не перевтомлювати майстра протягом робочої зміни. Рівень шуму знижений. Мотори з низьким рівнем шуму не турбують при стрижці, включаючи дітей. Елегантний корпус у чорному глянці зручно лежить у руці, не викликаючи втоми у зап'ястях або кистях.
Комплектація
- Машинка
- Мережевий адаптер, тип 6000
- Комплект пластикових насадок, 3-12 мм × 4
- Масло для мастила ножового блоку
- Щітка для чищення ножа
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.7 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина леза | 46 мм |
| Швидкість мотора | 5000 об/хв |
| Тип елементів живлення | Ni-MH |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Вага | 0.275 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 15 Вт |
| Тип живлення | Акумуляторно-мережеві машинки |
| Країна виробника | Німеччина |
- Ціна: 3 500 ₴




