
Манікюрний набір SPL бєжева анаконда 77105AZ
- В наявності
- Код: 77105AZ
699 ₴
+380 (96) 416-98-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
І професійним фахівцям, і дівчатам, які піклуються про красу своїх рук, буде корисний манікюрний набір 77105 німецького бренда SPL. За допомогою нейл-інструментів ви зможете легко скорегувати довжину і форму нігтьових пластин, видалити кутикулу і водночас не зашкодити їхньому здоров'ю. Скошений пінцет дасть змогу надавати охайного і доглянутого вигляду бровам.
Особливості
Компактний, але місткий чохол
Шість інструментів для нігтів, кутикули і брів
Виготовлений з міцної нержавіючої сталі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPL |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Матеріал | Медична сталь |
| Заточка | Ручна |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева з напиленням |
| Кусачки для кутикул | Ні |
| Кусачки для нігтів | Ні |
| Кусачки для педикюру | Ні |
| Ножиці для кутикули | Так |
| Ножиці для нігтів | Так |
| Пінцет | Так |
| Форма робочих країв пінцета | Скошені |
| Шабер | 1 шт. |
| Тример манікюрний | Так |
| Книпсер | Так |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри футляра | |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бежева анаконда |
| Бренд | SPL |
| Країна ТМ | Германия |
| Кусачки для кутикули | Ні |
| Кніпсер | Так |
- Ціна: 699 ₴


