
Манікюрний набір SPL біле хуго 77103 м 77103M
- В наявності
- Код: 77103M
880 ₴
Манікюрне приладдя є одними з найважливіших в б'юті-арсеналі кожної жінки, адже за його допомогою можна легко і швидко зробити свої нігті бездоганними. Манікюрний набір 77103 виготовлений фахівцями німецького бренда SPL. У комплекті є п'ять практичних предметів, без яких не обійтися: пилочка, кніпсер, ножиці для кутикули і кусачки для обрізання шкіри. Завдяки їм ваші нігті завжди будуть виглядати акуратно і доглянуто. За допомогою скошеного пінцета можна надати бровам правильну форму.
Для виготовлення всіх інструментів використана медична сталь
Ручне заточування і ретельна полірування — гарантія того, що всі предмети прослужать протягом тривалого часу
Зручний футляр зі шкірозамінника прикрашений стильною аплікацією
Розмір з футляром: 125 x 75 x 26 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPL |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Матеріал | Медична сталь |
| Заточка | Ручна |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | Скляна |
| Кусачки для кутикул | Так |
| Кусачки для нігтів | Ні |
| Кусачки для педикюру | Ні |
| Ножиці для кутикули | Так |
| Ножиці для нігтів | Ні |
| Пінцет | Так |
| Форма робочих країв пінцета | Скошені |
| Шабер | 0 шт. |
| Тример манікюрний | Так |
| Книпсер | Так |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Габаритні розміри футляра | |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | біле хуго |
| Кусачки для кутикули | Так |
| Кніпсер | Так |
- Ціна: 880 ₴


