
Манікюрний набір SPL коричнева змія 77102AT
- В наявності
- Код: 77102AT
799 ₴
Гарний манікюр у домашніх умовах – це більше, ніж реально. З набором 77102 німецького бренда SPL кожна красуня надасть своїм нігтям доглянутий вигляд, не вдаючись до послуг салонів краси. Стильний і компактний червоний чохол вмістив шість необхідних інструментів. Аксесуари з комплекту створять на руках бездоганну «картину»: нігтьові пластини матимуть бажану форму і гладенькі краї, а зона біля нігтів безболісно позбудеться задирок, ороговілих часточок і кутикули. Хіба не про такий манікюр ви завжди мріяли?
Усі вироби виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі
Аксесуари піддаються стерилізації та повторному заточуванню, не втрачаючи початкових характеристик
Абразивна пилочка швидко спилює нігті до потрібної довжини
Кніпсер делікатно видалить ороговілу шкіру і задирки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPL |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Матеріал | Медична сталь |
| Заточка | Ручна |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева з напиленням |
| Кусачки для кутикул | Так |
| Кусачки для нігтів | Ні |
| Кусачки для педикюру | Ні |
| Ножиці для кутикули | Так |
| Ножиці для нігтів | Ні |
| Пінцет | Так |
| Форма робочих країв пінцета | Скошені |
| Шабер | 0 шт. |
| Тример манікюрний | Так |
| Книпсер | Так |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Габаритні розміри футляра | |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Коричнева змія |
- Ціна: 799 ₴
