
Машинка для стрижки Wahl Magic Clip Cordless 5 Star Gold Edition (08148-176)
- Немає в наявності
- Код: 08148-716
6 699 ₴
Плавні переходи
Машинка з комбінованим живленням Wahl Magic Clip Cordless 5 Star Gold Edition розроблена для стрижки рівномірних фейдів (fading) або чистових стрижок. Бездротова машинка комплектується ножовим блоком з подвійним рядом зубців. Геометрія ножа виконана за технологією Crunch та відрізняється від інших ріжучих блоків. При стрижці чути характерний "хрускіт", що дає більший контроль за зрізом, а переходи виходять однорідними - без "антен". Ніж виготовлений із сталевого металу, збагаченого вуглецем, що надає жорсткість. Фінішне оздоблення хромом знижує ризик корозії при стрижці на вологому волоссі.
Вибір довжини зрізу
Довжина зрізу плавно регулюється від 0,5 до 1,20,5 до 1,2 мм бічним важелем на корпусі. У комплекті 8 міцних насадок з металевим кріпленням. Трохи заокруглені кінці зубчиків не травмують чутливу шкіру, легко проходять через волосся, не залишають «доріжок». Кріпляться на ножі одним рухом і не стрибають під час стрижки.
Подвійне живлення
Вбудований продуктивний літій-іонний акумулятор без ефекту «хімічної пам'яті» працює безперервно до 1,5 год. На повну зарядку батарейки йде 1 год. Для підзарядки Li-Ion акумулятора не потрібно чекати повної розрядки. Підключати бездротову «Магію» до проводу можна за будь-якого залишку заряду акумулятора. Наприклад, у перервах або щоб закінчити стрижку, якщо батарея розрядилася.
Роторний двигун
Всередині машинки встановлено роторний двигун із захистом від перегріву, що працює зі швидкістю 6500 оборотів на хвилину. Машинки працює тихо, не завдаючи занепокоєння при стрижці. Двигун без зусиль справляється з жорстким або густим волоссям. Корпус машинок із роторним двигуном не перегріваються при тривалих стрижках.
Ергономіка
Вага машинки Меджік Кліп складає 290 грамів. У верхній частині золотого ергономічного корпусу зроблено виїмку під палець. Легка та маневрена конструкція зручно лежить у чоловічих та невеликих жіночих руках.
Комплектація
- Машинка
- Зарядний пристрій
- Підставка для зарядки
- Набір із 8 преміум-насадок, #½ (1,5 мм), #1 (3 мм), #1½ (4,5 мм), #2 (6 мм), #3 (10 мм), #4 (13) мм), #6 (19 мм), #8 (25 мм) × 8
- Масло для змащування лез
- Щіточка для чищення ножа
- Захисна кришка для ножа
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 8 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина леза | 46 мм |
| Швидкість мотора | 6500 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 100 хв |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Вага | 0.29 кг |
| Основні атрибути | |
| Країна ТМ | США |
| Країна-виробник | США |
| Мотор | Роторний |
| Швидка зміна ножа | Ні (на гвинтах) |
| Довжина зріза | 0.5 - 1.2 мм |
| Час роботи машинки (акумулятор) | 100 хвилин |
| Час заряджання машинки (акумулятор) | 60 хвилин |
| Швидкість мотора машинки | 6500 об./хв |
| Бренд | Wahl |
| Додатково | Колір товару може відрізнятися від реального залежно від типу матриці та її калібрування на вашому пристрої |
| Вага машинки | 290 грамів (без шнура) |
- Ціна: 6 699 ₴







