
Електробритва (шейвер) Moser Pro Finish (3616-0050)
- Немає в наявності
- Код: 3616-0050
1 599 ₴
Moser Pro Finish – професійна електробритва (шейвер) для сухого гоління. Новинка від бренду Moser 2023! Фінішний інструмент барбер для обробки волосся. Шейвер чисто голить щетину, видаляє дрібні волоски, що стирчать при завершенні стрижки і оформленні бороди. Залишає гладко виголену шкіру.
МОТОР
Moser Pro Finish оснащений роторним DC-мотором постійного струму, з частотою обертання 7500 оборотів за хвилину, дозволяє рівномірно вирівнювати підстрижене волосся. Шейвер Moser Pro Finish – ідеальний інструмент для акуратної короткої стрижки.
АВТОНОМНІСТЬ ЖИВЛЕННЯ
Тип живлення – комбінований. Шейвер працює протягом 150 хвилин безперервно від вбудованого літій-іонного акумулятора. Повна зарядка займає 90 хвилин. Електробритва може підключатися до електромережі (з напругою 100-240 В, при частоті струму 50-60 Гц) і функціонувати від шнура живлення.
ПРО БРЮЧУ ГОЛОВКУ
Ніж шейвера виконаний із легованої сталі. Ріжуча частина має хороші гіпоалергенні властивості для захисту від подразнень завдяки покриттю з хрому. Сітка та ніж замінюються без викрутки. Для захисту від пошкоджень сітку закривають кришкою, що входить в комплект. Ширина ножа – 45 мм. Гоління виходить ідеально чистим.
ВАГА І ЕРГОНОМІКА
Ергономічний корпус Moser Pro Finish зроблений з високоякісного приємного на дотик пластику. Шейвер зручно тримати у руці. Невелика кнопка збоку дозволяє легко від'єднати голівки бритви для чищення. Він легкий та зручний. Габарити моделі становлять 118х51х25 мм. Для свободи рухів із шейвером, виробник передбачив мережевий шнур завдовжки – 1.8 метра. Вага – 120 грамів.
КОМУ В ПЕРШУ ЧЕРГУ ПІДІЙДЕ
Moser Pro Finish підходить для фінальної обробки, прибирає найдрібніше волосся довжиною до 1-2 мм і залишає ідеально рівний результат після закінчення стрижки. Шейвер застосовують у барбершопах або вдома для сухого гладкого гоління щетини або голови налисо. Гоління виконують м'якими дотиками без натискань, домагаючись легкого ковзання по шкірі.
ЩО В КОМПЛЕКТІ?
Moser Pro Finish поставляється з супровідною документацією, змінною сіткою, змінним ножем, щіточкою для чищення, зарядним пристроєм, мішечком для зберігання та металевою коробкою.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Moser Pro Finish, як і будь-яка сіточна електрична бритва (тобто з сіточкою), призначена для гоління щетини довжиною до 1-2 мм . Щетина і волосся більшої довжини погано потрапляють в отвори сіточки і, як наслідок, погано збриваються. Саме з цієї причини не рекомендуємо пробувати електробритву для гоління волосся на довгій бороді, руці та інших частинах тіла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Тип електробритви | сіткова |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість бритвених головок | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 150 хв |
| Захисна кришка | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 118 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Вага | 0.12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мотор | Роторний |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна ТМ | Германия |
| Додатково | Характеристика та комплектація товару може бути змінена виробником без попередження, Колір товару може відрізнятися від реального залежно від типу матриці та її калібрування на вашому пристрої |
| Бренд | Moser |
| Час заряджання шейвера (акумулятор) | 90 хв |
| Час роботи шейвера (акумулятор) | 150 хв |
| Швидкість мотора шейвера | 7500 об./хв |
- Ціна: 1 599 ₴






