
Машинка для стрижки волосся JRL FreshFade 1090 (JRL-1090)
- В наявності
- Код: JRL-1090
3 399 ₴
JRL FreshFade 1090 – професійна машинка для підстригання від американського бренду. Висока продуктивність, якісний зріз, ергономічна форма та класичний зовнішній вигляд – все що потрібно як початківцю, так і досвідченому майстру. Відмінний інструмент в умілих руках творитиме чудеса зі стрижкою.
ПОТУЖНІСТЬ ТА ТИП МОТОРА
JRL FreshFade 1090 має потужний мотор для роботи з волоссям будь-якої густоти та кількості. Він видає швидкість 6500 обертів за хвилину. Тихий та швидкий мотор – саме те, що потрібно для комфортної роботи. Мотор оснащений запатентованою технологією Turbo Boost, яка автоматично збільшує потужність при роботі з густим та грубим текстурою волоссям і під час роботи ножі не застопоряться.
АВТОНОМНІСТЬ І ЖИВЛЕННЯ
Живлення двигуна забезпечує вбудований літій-іонний акумулятор. Місткості акумулятора вистачає на 420 хвилин (7 годин) роботи при 240 хвилинах заряджання. 7 годин роботи без підзарядки! Чудова машинка для підстригання.
ПРО НОЖОВИЙ БЛОК
Ножі виготовлені із кераміки з титановим покриттям. Такий матеріал дозволяє тривалий час виконувати роботу без нагрівання ножа. Мінімальна висота зрізу 1.0 мм, максимальна – 1.9 мм. Ширина ножа – 45 мм.
ВАГА ТА ЕРГОНОМІКА
Вага машинки становить лише 218 грам. Машинка ергономічна і чудово лежить у руці. Корпус виконаний у класичному чорному кольорі. Про статус заряду повідомлять три спеціальні індикатори на передній частині машини.
КОМУ ПІДІЙДЕ МАШИНКА
Ця машинка для підстригання відмінно підійде, як чоловікам, так і жінкам, оскільки розміри та форма гарантують комфорт у процесі роботи у будь-якій техніці стрижки та об'ємах. А характеристики машинки для стрижки дозволяють рекомендувати її всім (барберам та перукарям).
КОМПЛЕКТАЦІЯ
JRL FreshFade 1090 поставляється із зарядним пристроєм, 2 подвійними насадками (3/6 мм та 9/12 мм), щіточкою для чищення, маслом для ножа та супровідною документацією.
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Швидкість мотора | 6500 об/хв |
| Вага | 0.218 кг |
| Колір корпусу | Чорний |
| Час роботи від акумулятора | 420 хв |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Ширина леза | 45 мм |
| Основні | |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Виробник | JRL |
| Кількість насадок | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мотор | Роторний |
| Ширина зріза | 45 мм |
| Вага | 218 г |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна ТМ | США |
| Комплектація | супровидна документація, щіточка для чищення, олива для змащування ножів, зарядний пристрій, 2 насадки |
- Ціна: 3 399 ₴



