
Машинка для стрижки волосся безпровідна Moser 1400 Cordless (1430-0050)
- В наявності
- Код: 1430-0050
2 999 ₴
+380 (96) 416-98-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Німецька класика без дротів
Німецька бездротова машинка Moser 1400 Cordless 1430-0050 Burgundy працює до 3 годин без дроту. Повне заряджання літій-іонного акмулятора займає 120 хвилин.
Вибір довжини стрижки
Ножовий блок дає 6 рівнів довжини зрізу діапазоні від 0,7 до 3 мм. Важільний механізм MultiClick фіксує положення ножа на встановленій довжині стрижки. Ще 4 рівні довжини: 3, 6, 9 і 12 мм отримують при роботі насадками, що входять в комплект.
Роторний двигун
Німецькі інженери встановили в машину 1-швидкісний роторний двигун, який видає 6000 оборотів за хвилину. Швидко рухаються леза чисто зрізають волосся з першого разу.
Зменшена вага
Вага машинки для стрижки волосся зменшилася в 1,8 рази: з 520 до 286 гарамів у порівнянні з вібраційним дротовим аналогом.
Комплектація
- Машинка
- Зарядний адаптер, 5 В
- Набір із чотирьох пластикових насадок, 3, 6, 9, 12 мм.
- Щіточка для чищення ножа
- Олія для змащення лез
Відео
Еволюція німецьких перукарських машинок серії 1400.
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.286 кг |
| Колір корпусу | Бордовий |
| Довжина мережевого шнура | 2.4 м |
| Щіточка для чищення | Так |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Ширина леза | 46 мм |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Час заряду акумулятора | 2.3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Основні | |
| Виробник | Moser |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість насадок | 4 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.7 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | 110-240 В, 50-60 Гц |
| Потужність | 10 Вт |
| Мотор | Роторний |
| Довжина стрижки | Від 0,7 до 3 мм (5 положень) + 4 насадки 3, 6, 9 і 12 мм |
| Ширина зріза | 46 мм |
| Швидка зміна ножа | Ні (на гвинтах) |
| Розмір | 175 × 50 × 46 мм |
| Кількість швидкостей | 1, 6000 колиб/хв |
| Рівень шуму | Макс. 70 дБ |
| Вага | ~ 286 г |
| Індикатор зарядки | Є світлодіодна (LED) |
| Країна-виробник | Германия |
| Країна ТМ | Германия |
| Кабель | 2,4 м |
- Ціна: 2 999 ₴



