
Манікюрний набір SPL чорний крокодил 77302AI
- В наявності
- Код: 77302AI
1 580 ₴
+380 (96) 416-98-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доглянуті нігті у сучасному світі давно перестали бути розкішшю. Сьогодні це необхідність, яку відчуває кожна дівчина. Якщо вашою метою є красивий манікюр, то підмогою для її досягнення стане цей професійний набір від відомого бренду SPL. Німецька якість відчувається у кожній складовій. Ви отримуватимете задоволення від використання манікюрних інструментів і зможете максимально реалізувати свій потенціал нейл-майстра.
Пилочка
Двоє ножиць для кутикули
Ножиці для нігтів, пінцет скошений
Двосторонній шабе
| Габаритні розміри футляра | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | SPL |
| Матеріал | Медична сталь |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Форма робочих країв пінцета | Скошені |
| Пінцет | Так |
| Кусачки для нігтів | Так |
| Кусачки для педикюру | Так |
| Кусачки для кутикул | Так |
| Ножиці для кутикули | Так |
| Ножиці для нігтів | Так |
| Шабер | 1 шт. |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева з напиленням |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тример манікюрний | Так |
| Книпсер | Так |
| Кількість предметів в наборі | 10 |
| Заточка | Ручна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний крокодил |
- Ціна: 1 580 ₴





