
Манікюрний набір SPL (77302BN), бронзовий
- В наявності
- Код: 77302BN
1 580 ₴
+380 (96) 416-98-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доглянуті нігті у сучасному світі давно перестали бути розкішшю. Сьогодні це необхідність, яку відчуває кожна дівчина. Якщо вашою метою є красивий манікюр, то підмогою для її досягнення стане цей професійний набір від відомого бренду SPL. Німецька якість відчувається у кожній складовій. Ви отримуватимете задоволення від використання манікюрних інструментів і зможете максимально реалізувати свій потенціал нейл-майстра.
Склад набору:
- Пилочка;
- Двоє ножиць для кутикули;
- Ножиці для нігтів, пінцет скошений;
- Двосторонній шабе;
- V-подібний тример для обрізання кутикули;
- Кніпсер, кусачки для обрізання шкіри (кутикули);
- Кусачки для педикюру.
Особливості:
- Всі вироби зроблені з медичної сталі;
- Професійна ручна заточка;
- Сучасний дизайн інструментів;
- Оригінальний футляр на блискавці виготовлений зі шкірозамінника;
- Розмір футляра: 200x110x28 мм.
| Габаритні розміри футляра | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | SPL |
| Матеріал | Медична сталь |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Форма робочих країв пінцета | Скошені |
| Пінцет | Так |
| Кусачки для нігтів | Так |
| Кусачки для педикюру | Так |
| Кусачки для кутикул | Так |
| Ножиці для кутикули | Так |
| Ножиці для нігтів | Так |
| Шабер | 1 шт. |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева з напиленням |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тример манікюрний | Так |
| Книпсер | Так |
| Кількість предметів в наборі | 10 |
| Заточка | Ручна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бронзовий |
- Ціна: 1 580 ₴



