
Машинка для стрижки тварин Wahl KM2 Speed Poppy Pink (1247-0479)
- Немає в наявності
- Код: 1247-0479
4 400 ₴
Стрижка складної шерсті
Провідна роторна машинка Wahl KM 2 Speed розроблена для стрижки свійських тварин зі складним хутром. Двигун потужністю 45 ват справляється зі складною або сплутаною шерстю собак, кішок та інших видів тварин.
Два рівні потужності
Двигун моделі КМ-2 працює на двох швидкостях. Зі звичайними стрижками справляється 1-ша швидкість. Другу - застосовують для скорочення часу стрижки або зняття особливо густої шерсті, щільного підшерстка, ковтунів.
Захист від перегріву
Робота від шнура не обмежує час безперервної роботи. Повітряне охолодження виключає перегрів машини. Легкознімний фільтр у задній частині корпусу затримує зрізану вовну та знижує ризик попадання волосся всередину для захисту двигуна.
Ножі стандарту A5
Змінний ножовий блок стандарту A5 зроблений з твердої хромованої сталі. Довжина зрізу ножем із комплекту становить 1,8 мм. Додаткові рівні довжини отримують з набором з 8 насадок, окремими насадками довжиною від 3 до 25 мм або змінними ножами з іншою висотою зрізу (продаються окремо).
Комплектація
- Машинка
- Щіточка
- Масло
- Документація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Країна виробник | Угорщина |
| Призначення | Догляд за шерстю |
| Вид | Машинка для стрижки |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 45 Вт |
| Мотор | Роторний |
| Довжина стрижки | Ніж 1,8 мм + широкий вибір насадок (у комплект не входять) |
| Ширина зріза | 49 мм |
| Кабель | 3 м |
| Розмір | 185 x 46 x 48 мм |
| Кількість швидкостей | 2, 2400 і 3000 об/мін |
| Рівень шуму | Макс. 70 дБ |
| Тип живлення | Мережа |
| Вага | 430 г (без шнура) |
| Країна-виробник | Угорщина (машинка)/ США (Леза) |
- Ціна: 4 400 ₴


