
Набір перукарських машинок Wahl Cordless Combo (08592-017): Super Taper Cordless + Beret Steath у кейсі
- В наявності
- Код: 08592-017
6 675 ₴
Два інструменти в комплекті
Набір бездротових перукарських машинок Wahl Professional Cordless Combo Limited Edition 08592-017 рекомендований професійним перукарям або барберам для стрижки та окантування волосся. Комплект машинок поставляється обмеженою серією у пластиковому кейсі на блискавці з ручкою.
Стрижка, переходи та окантовка
Борозни на ножі машинки легко справляються з масою волосся. Важель на лівій стороні машинки плавно змінює висоту зрізу, допомагаючи змінювати довжину і форму стрижки або виконувати плавні переходи.
Ніж тримера з частими дрібними зубцями створює точну лінію окантовки при завершенні стрижки, оформленні вусів або бороди.
Комбіноване харчування
Обидві машинки можуть працювати від літій-іонних акумуляторів чи мережі. Машинка дає 90 хвилин безперервної роботи при 120 хв. на повну зарядку. Тример працює до 75 хвилин, а повна зарядка займає 1 годину.
Зручне зберігання та перевезення
Інструменти та аксесуари, що входять в комбо-набір, поставляються в жорсткому пластиковому футлярі. Кейс спрощує зберігання та перевезення комплекту та одночасно захищає машинки від пошкоджень.
Основні особливості машини Super Taper Cordless Black:
- Живлення: Акумулятор (Li-Ion, 3,6 В, 2200 мАг) та мережа (комбіноване),
- Напруга: 220 В, 50 Гц,
- Потужність: 24 Вт,
- Робота від акумулятора: До 100 хв.,
- Час повної зарядки: 120 хв.,
- Мотор: Роторний,
- Кількість швидкостей: 1, 5500 об/хв,
- Індикатор заряджання: Світиться під час заряджання, при повністю зарядженому акумуляторі гасне,
- Ніж: від 1 мм до 2 мм + 4 насадки # 1 - 3 мм, # 2 - 6 мм, # 3 - 10 мм і # 4 - 13 мм,
- Ширина ножа: 40 мм,
- Кабель: 2,4 м,
- Вушко для підвішування: Є,
- Розміри: 80 х 45 х 40 мм,
- Матеріал корпусу: Пластик,
- Вага: 290 г,
- Колір: чорний,
- Країна-виробник: Угорщина (машинка)/США (ніж).
Головні особливості тримера Beret Stealth:
- Акумулятор (Wahl W14500-850, Li-Ion,) або мережа, комбінована,
- Напруга: 230 В, 50-60 Гц,
- Потужність: 10 Вт,
- Час роботи від акумулятора: До 75 хв.,
- Час заряджання: 60 хв., на підставці або безпосередньо,
- Індикація: Світлодіодна (LED), гасне, коли триммер повністю заряджений,
- Двигун: Роторного типу,
- Кількість швидкостей: 1, 6000 об/хв,
- Довжина стрижки: Ніж 0,4 мм + насадки 3, 6, 10, 13 мм,
- Ширина ножа: 28 мм,
- Швидка зміна ножа: Є,
- Кабель: 2,3 м,
- Вага: 115 г,
- Матеріал корпусу: Пластик,
- Колір чорний
- Країна-виробник: Угорщина (триммер)/США (ніж).
Комплектація
- Машинка
- Зарядний блок живлення
- Пластикові насадки 3, 6, 10, 13 мм
- Олія для змащування ножа
- Щіточка для чищення лез
- Захисна кришка для ножа
- Гребінець
- Машинка для окантовки
- Док-станція (арт. 8973-916)
- Мережний зарядний адаптер
- Набір пластикових насадок, 3, 6, 10, 13 мм
- Олія для змащування ножового блоку
- Щітка для чищення ножа
- Захисний ковпачок для ножів
- Пластиковий кейс для зберігання та перевезення комплекту машинок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник | Угорщина |
| Довжина зріза, машинка | Ніж від 1 мм до 3,5 мм + 4 насадки #1 - 3 мм, #2 - 6 мм, #3 - 10 мм і #4 - 13 мм |
| Ширина стрижки, машинка | 45 мм |
| Довжина зріза, триммер | Ніж 0,4 мм + насадки 3, 6, 10, 13 мм |
| Ширина стрижки, триммер | 28 мм |
- Ціна: 6 675 ₴



