
Тример окантовочний BaByliss Pro FlashFX (FX59ZE) роторний 2-швидкісний
- Немає в наявності
- Код: FX59ZE
3 450 ₴
Прискорена окантовка
На тример Babyliss Pro FLASHFX FX59ZE встановлений широкий 40-міліметровий Т-подібний ніж з довжиною зрізу 0,4 мм. Ножем зі збільшеною на 25% порівняно з U-подібними ножовими блоками шириною швидше робити окантовку, а кутами Т-ножа вистригають візерунки на волоссі. Тримерами зручно створювати точні контури при оформленні зачісок, підрівнювати чи оформляти бороду, вуса чи бакенбарди.
Дві швидкості
Машинка забезпечена двошвидкісним роторним мотором: 5500 і 6000 оборотів за хвилину в режимі турбо. Роторні двигуни працюють тихіше, повільніше нагріваються та дають зменшений рівень вібрації.
Літієва батарея
Літій-полімерний акумулятор працює до 75 хвилин без заряджання. Заряджати акумулятор можна довгими або короткими сесіями: відсутність ефекту пам'яті не впливає на ємність батареї. Повна зарядка займає 2:00.
РК-екран
На рідкокристалічний дисплей виводиться інформація про швидкість та рівень заряду акумулятора. Чотирирівневий індикатор живлення допомагає вчасно заряджати тример.
Комплектація
- Тример
- Мережевий зарядний пристрій
- Набір із чотирьох пластикових насадок, 3-13 мм.
- Олія для змащування ножового блоку
- Щіточка для чищення ножа
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина леза | 40 мм |
| Тип елементів живлення | Li-Pol |
| Час роботи від акумулятора | 75 хв |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Вага | 0.14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мотор | Роторний |
| Довжина стрижки | Т-подібний ніж 0,4 мм + 4 насадки 3, 6, 10 і 13 мм |
| Ширина зріза | 40 мм |
| Швидка зміна ножа | Так |
| Кабель | 3 м |
| Кількість швидкостей | 2, 5500 або 6000 об/мін |
| Вага | 140 г |
| Країна-виробник | Китай |
| Час заряду | 120 мин |
| Робота з акумулятором | До 75 мін. |
- Ціна: 3 450 ₴



