
Набір перукарських машинок BaByliss GunSteelFX (FX8705E) для стрижки та окантовки волосся
- Немає в наявності
- Код: FX8705E
9 999 ₴
Комплексна стрижка
У набір перукарських машинок BaByliss GUNSTEELFX FX8705E включена машинка для стрижки волосся та окантувальний триммер. Машинка забезпечена плоским регульованим 5-позиційним ножем з перемиканням висоти зрізу: 0,8, 1,4, 2, 2,8 і 3,5 мм. Інші рівні стрижки у діапазоні 1,5-19 мм дають пластикові насадки.
Тример поставляється з двома швидкозмінними ножами: U- та T-подібним з шириною зрізу 30 і 40 мм. Довжину зрізу на тримері окантовки можна налаштувати на «бритвений зріз» Zero Gapped для стрижки максимально близько до кореня волосся. Ще два рівні довжини дають насадки, що входять у набір: 6 або 10 міліметрів.
Леза ножових блоків виготовлені з твердої нержавіючої японської сталі. Гостро заточування зубців дає м'який точний зріз на всіх типах волосся.
Два режими живлення
За рахунок комбінованого живлення машинки перемикаються між режимами "акумулятор" або "мережа". Обидва прилади забезпечені літій-іонними акумуляторами з функцією швидкого заряджання Quick Charge. Безперервна робота складає 2 години. Повна зарядка триває 3 години.
Цифровий мотор
Цифрові роторні мотори з високим моментом, що крутить, розроблені спільно з Ferrari. Двигуни підвищеної потужності легко справляються з масою густого волосся за рахунок частих рухів ножа. Безщітковий привід машинки працює до 3 разів довше за стандартні роторні двигуни: до 10 000 годин.
Ціліснометалевий корпус
Ергономічні збалансовані корпуси машинки зручно лягають в руку. Полегшений сталевий сплав дає інструментам міцність та захист.
Подвійна підставка
Зарядна станція розрахована на зарядку одночасно двох машин BaByliss Pro Gun Steel FX.
Комплектація
- Машинка
- Ніж
- Набір із восьми насадок для машинки, 1,5, 3, 4,8, 6, 10, 13, 16, 19 мм
- Інструмент Zero Gap Adjustment Tool з викруткою для налаштування ножа машинки
- Тример
- U-подібний ніж, 30 мм
- T-подібний ніж, 40 мм
- Набір із двох насадок для тримера, 6, 10 мм.
- Подвійна зарядна станція-база
- Мережевий зарядний адаптер CA82M
- Щіточка для чищення ножів
- Олія для змащення лез
Відео
Ролик розповідає про переваги набору машинок BaByliss Pro GunSteelFX та показує швидку заміну ножових блоків на тримері.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Мотор | Роторний, Ferrari з технологією EDM (Electronic Digital Motor) |
| Кількість швидкостей | 1, 6300 об/мін |
| Рівень шуму | Макс. 70 дБ |
| Індикатор зарядки | Є, світлодіодна (LED-дикатор починає блимати за 3 хв. до повного розряду) |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Швидка зарядка Quick Charge | Є, Quick Charge (30 мін. роботи за 30 хв. зарядки) |
| Довжина зріза, машинка | 0,8-3,5 мм, 5 положень + 8 насадок: 1,5, 3, 4,8, 6, 10, 13, 16 і 19 мм |
| Ширина стрижки, машинка | 45 мм |
| Довжина зріза, триммер | 0,1 мм, Zero Gapped + 2 насадки: 6 і 10 мм |
| Швидка заміна ножа, машинка | Ні, на гвинтах |
| Швидка заміна ножа, триммер | Так, Quick Change |
- Ціна: 9 999 ₴





