
Машинка для стрижки Moser 1400 Fading Edition, бордова
- В наявності
- Код: 1400-0002
1 550 ₴
+380 (96) 416-98-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Німецька класика
Вібраційна машинка для стрижки волосся Moser 1400 Fading Edition Bordeaux 1406-0002 зроблена в Німеччині. Машинка комплектується новим ножовим блоком Moser Fading Blade із п'ятьма рівнями довжини зрізу в діапазоні 0,5-2 мм (механізм MultiClick®). Для оформлення зачісок з плавними переходами довжини або зміни довжини бороди в комплекті з машинкою йде насадка 1,5 мм.
Леза ножа виготовлені з твердої вуглецевої сталі, а зубці відшліфовані на німецькому устаткуванні.
Надійний двигун
Всередині машини встановлений вібраційний 10-ватний двигун, який рекомендований для стрижки волосся вдома. Конструкція двигуна без вугільних щіток не вимагає їх заміни.
Непреривний час роботи машини Moser 1400 Fading Edition складає 10 хв. Стрижку продовжують після остигання двигуна.
Комплектация:
- Машинка
- Пластикова насадка, 1,5 мм
- Щіточка для чистки ножа
- Масло для змащування лез
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина леза | 46 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Колір корпусу | Бордовий |
| Вага | 0.52 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зона стрижки | Для голови |
| Потужність | 10 Вт |
| Країна виробника | Німеччина |
- Ціна: 1 550 ₴



