
Машинка для стрижки волосся Moser Primat Fading Edition
- В наявності
- Код: 1230-0002
2 899 ₴
Німецький ніж
Професійна провідна машинка для стрижки волосся Moser Primat Fading Edition 1230-0002 має оновлений плоский ножовий блок Fading Blade. Леза ножового блоку виготовлені з нержавіючої хромованої сталі і захищені від корозії. Зубці гостро заточені на німецькому устаткуванні.
Фейдинг, точне зведення
Механізм MultiClick® допомагає плавно змінювати довжину стрижки або фіксувати в шести положеннях в діапазоні від 0,5 до 2 мм. У комплекті з машинкою також є три насадки з довжиною зрізу 1,5, 3 і 4,5 мм для оформлення плавних переходів довжини на волоссі. Окремо продаються насадки для зміни довжини стрижки від 3 до 25 мм.
Посилений зріз
Вібраційний анкерний Pivot-мотор машинки Мозер Примат Фейдінг Едішн менше нагрівається, працює тихіше і дає збільшену силу на ножах (порівняно з класичними індукційними вібраційними магнітними двигунами). Змінена конструкція двигуна справляється з сухим і вологим волоссям будь-якої структури та густоти. Машинка рекомендована для перукарень з високим навантаженням та стрижок на потоці.
Комплектація:
- Машинка
- Набір із трьох пластикових насадок
- Щіточка для очистки ножа
- Масло для мастила ножового блоку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 3 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина леза | 46 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Вага | 0.62 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зона стрижки | Для голови |
| Потужність | 15 Вт |
| Країна виробника | Німеччина |
- Ціна: 2 899 ₴



