
Тример Andis D-8 Slimline Pro Li Black
- Немає в наявності
- Код: and32485
3 207 ₴
Окантовка без дротів
Бездротовий перукарський триммер Andis Slimline Pro Li D8 прийшов на зміну Slimline Pro T-Blade 32660 з нікелевим елементом живлення. Інструмент розроблений для окантовки та точних фінішних робіт.
Точні лінії
На машинку для окантування Андіс Слімлайн встановлений Т-подібний ніж Andis Trimmer Blade Set. Ріжучий блок виготовлений з твердої вуглецевої сталі з фінішною хромованою обробкою для стійкості до корозії. Загострені леза без зусиль створюють точний зріз довжиною 0.1 мм. Ніж Andis T-Blade застосовують для оформлення контурів стрижки: лінія окантовки в шийно-комірцевій зоні та за вухами, гоління бороди, вусів, баків або підчистки після машинки. Тримерами з Т-ножами виконують візерунки на волоссі у стилі Hair Tattoo - стрижки-татуювання.
Вибір довжини зрізу
Налаштування ножового блоку окантувального тримера Andis SlimLine Pro Li доступне на нульове прилягання Zero-gapped. Верхній рухомий ніж рухають близько до краю гребінки на відстань до 0,05 мм, добиваючись зрізу бритви.
Додаткові 4 рівні довжини зрізу від 1,5 до 10 мм доступні майстру з насадками, що входять в комплект. Гребені застосовують для догляду за бородою, бакенбардами чи вусами. Насадки з механізмом Snap-On (засувка) надійно кріпляться на гребінці і не злітають під час стрижки.
Енергоефективний акумулятор
Вбудований Li-Ion-акумулятор без ефекту хімічної пам'яті працює до 2 год безперервно. Літієва акумуляторна батарея не втрачає ємність, якщо триммер ставити на зарядку, не чекаючи повної розрядки, не потребує тренувальних циклів «розряд — заряд». Живлення тримера Andis D-8 комбіноване: машинка працює без шнура або від мережі. Щоб завершити стрижку з розрядженим акумулятором, триммер підключають до дроту.
Ергономіка
Збалансований чорний корпус моделі Андіс Слімлайн Про Лі зручно лягає на руку. Працюючий без вібрації зі швидкістю 6000 оборотів за хвилину роторний мотор передає на ніж зусилля для стрижки будь-якого волосся незалежно від структури або густоти. Поєднання швидкості та потужності допомагає отримати точний окантувальний зріз.
Комплектація
- Тример
- Зарядна підставка Charger Stand
- Мережевий зарядний пристрій
- Набір із чотирьох пластикових насадок Andis Snap-On Blade Attachment Combs 4-Comb Set 32190/32196, 1,5-10 мм
- Олія для ножа
- Щіточка для чищення ножа
- Адаптери для розеток Європи, Австралії, Великобританії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Andis |
| Країна виробник | США |
| Кількість насадок | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина леза | 32 мм |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.3 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вага | 0.14 кг |
- Ціна: 3 207 ₴






