
Шейвер Wahl Finale (08164-516) бездротовий із зарядною підставкою
- Немає в наявності
- Код: 08164-516
3 800 ₴
Чисте гоління
Професійний шейвер Wahl 5 Star Finale 08164-516 з зарядною підставкою в комплекті застосовують для точної фінішної обробки волосся та опрацювання контурів. Бритва Wahl Finale чисто голить щетину, видаляє дрібні волоски, що стирчать при завершенні стрижки або оформленні бороди. Бритва залишає шкіру гладко поголеною.
Багатофункціональність
"Фінал" розроблений інженерами Wahl для виконання «на ні» при виконанні техніки «скін-фейд», гоління волосся на обличчі, шиї, видалення «антен» або інших волосків довжиною до 2 мм. Машинку застосовують у барбершопах або вдома для сухого гладкого гоління щетини або голови налисо.
Подвійне живлення
Шейвер забезпечений комбінованим живленням та працює до 80 хв. від вбудованого літій-іонного акумулятора або від євророзетки. Живлення від шнура допомагає закінчити роботу, якщо акумулятор розрядився.
Заряджати інструмент можна безпосередньо напряму або через підставку.
Гіпоалергенна сітка
Гоління виконується ріжучою головкою з подвійною поверхнею, що голить, і гіпоалергенною сіткою із сусального золота для захисту від подразнень. Сітка та ніж замінюються без викрутки.
Ергономіка
Ергономічний корпус машинки зроблений з високоякісного приємного на дотик пластику. Шейвер зручно тримати у руці.
Швидкісний двигун
Роторний двигун працює тихо і без вібрації на швидкості до 10 000 оборотів в хвилину. Часті рухи ножа покращують якість стрижки за один прохід.
Комплектація
- Шейвер
- Зарядна станція
- Мережевий зарядний пристрій
- Щіточка велика для очищення корпусу
- Щіточка маленька для очищення ножа
- Захисна кришка для сіточки
Відео
Проморолик Wahl Finale, в якому показані базові способи гоління шейвером та основні характеристики бритви.
Відеоінструкція з догляду за бритвою Wahl Finale.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | США |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип електробритви | сіткова |
| Кількість бритвених головок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 80 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мотор | Роторний |
| Довжина стрижки | 0,1 мм |
| Ширина зріза | 43 мм |
| Кабель | 2.4 м |
| Розмір | 120 х 65 х 28 мм |
| Кількість швидкостей | 1, 7000-10 000 об/мін |
| Вага | 160 г |
| Індикатор зарядки | Світлодіодна, коли бритва повністю заряджена, індикатор не світиться |
| Країна-виробник | Сша |
| Кількість ріжучих головок | 1 Подвійна голівка (сміяна) |
- Ціна: 3 800 ₴





