
Електробритва (шейвер) Moser Mobile Shaver (3615-0051)
- Немає в наявності
- Код: 3615-0051
700 ₴
Moser Mobile Shaver (3615-0051) – це електробритва (шейвер), призначена для сухого гоління. Відмінний варіант дорожньої бритви від Moser, до якого однозначно рекомендуємо придивитися за рахунок відмінної якості гоління за дуже прийнятною ціною.
МАЛИЙ АЛЕ ЗАВЗЯТИЙ!
Бритва Moser Mobile Shaver оснащена роторним двигуном DC. Потужності роторного двигуна в 3 Вт вистачає для того, щоб подолати будь-який тип щетини. Живлення забезпечує вбудований Ni-MH (нікель-металогідридний) акумулятор, який хоч і не відрізняється швидкою зарядкою, але цілком може дати фору сучасним Li-Ion акумуляторам у плані надійності. Час заряджання акумулятора – 8 годин. Час автономної роботи від одного заряду – 45 хвилин. Зарядка передбачена через комплектний шнур довжиною 1.3 метри.
ВАГА, РОЗМІР І ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ.
Як і личить дорожній електробритві, Moser Mobile Shaver легко вміщується навіть у чоловічій сумці-візитниці або поясній сумці. Якщо в цифрах, то електробритва має всього 100 мм довжини та 90 г ваги. Корпус виготовлений з чорного полімеру з прогумованим оздобленням та глянсовими елементами під хромований метал. З органів управління на корпусі передбачено тільки перемикач увімкнення-вимкнення та світлодіодний LED-індикатор стану батареї. Бриюча голівка знімається, якщо просто потягнути з невеликим зусиллям вгору - окремих кнопок для цього не передбачено.
ДЛЯ КОГО ЦЯ БРИТВА?
Основне призначення, як згадувалося вище, це роль дорожньої бритви. Але як показує практика наших співробітниць, Moser Mobile Shaver – це ще й чудовий подарунок чоловікові, батькові чи просто знайомому. Електробритва добре себе зарекомендувала себе в роботі і виглядає значно дорожче свого цінника, так що за такий подарунок соромно точно не буде. Загалом, якщо попереду будь-яка пам'ятна дата чи День захисника – однозначно варто доглянути заміну шкарпеткам та піні для гоління.
ЩО В КОМПЛЕКТІ?
Електробритва Moser Mobile Shaver комплектується стильною металевою коробочкою, мішечком "під замшу" для зберігання та транспортування, запасним ножем та сіточкою, щіточкою, зарядним шнуром та супровідною документацією.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Moser Mobile Shaver, як і будь-яка сіточна електрична бритва (тобто з сіточкою), призначена для гоління щетини довжиною до 1-2 мм . Щетина і волосся більшої довжини погано потрапляють в отвори сіточки і, як наслідок, погано збриваються. Саме з цієї причини не рекомендуємо пробувати електробритву для гоління волосся на довгій бороді, руці та інших частинах тіла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Тип електробритви | сіткова |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість бритвених головок | 1 |
| Можливість вологого гоління | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 45 хв |
| Захисна кришка | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна ТМ | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Бренд | Moser |
| Ширина сітки шейвера | 36 мм |
| Час заряджання шейвера (акумулятор) | 8 годин |
| Час роботи шейвера (акумулятор) | 45 хвилин |
| Комплектація | супровидна документація, змінна сітка, змінний ніж, щіточка для чищення, мішечок для зберігання, подарункова коробка, зарядний шнур |
- Ціна: 700 ₴





