
Шейвер Wahl Mobile Shaver (3615-0471)
- В наявності
- Код: 3615-0471
750 ₴
+380 (96) 416-98-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кишеньковий розмір
Компактний портативний шейвер Wahl Mobile Shaver 3615-0471 розроблений для чистого сухого гоління щетини довжиною до 2 мм. Бритва працює до 45 хвилин від вбудованого акумулятора. Світлодіодний індикатор заряджання інформує про процес живлення батареї.
Гладке гоління
Акумуляторний шейвер застосовують вдома, у подорожах або при виконанні фінішних робіт у перукарнях або барбершопах для підчищення волосків, що залишилися після окантовки, або виведення плавних переходів з нуля.
Змінні сітка та ніж
Змінні пластинчастий ніж та сіточка для гоління легко замінюються без додаткових інструментів.
Ергономіка
Приємний на дотик корпус бритви з протиковзким покриттям Soft Touch зручно лежить у руці і не вислизає. На лицьовій стороні корпусу прикріплений шильдик із фірмовим логотипом WAHL®.
Перше заряджання шейвера після повної розрядки акумулятора рекомендовано виконувати протягом 16 годин безперервно. Наступні зарядки займають 8 годин.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.09 кг |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Основні | |
| Виробник | Wahl |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип електробритви | сіткова |
| Кількість бритвених головок | 1 |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Щіточка для чищення | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 45 хв |
| Захисна кришка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Шейвер |
| Ширина ножового блоку | 32 мм |
- Ціна: 750 ₴



