
Тример Wahl Detailer Li Cordless (08171-016) безпровідний роторний з підставкою
- В наявності
- Код: 08171-016
5 999 ₴
Точна окантовка
Бездротовий барберський триммер Wahl Detailer Cordless Li працює до 100 хвилин від вбудованого літій-іонного акумулятора. Машинка забезпечена Т-подібним ножем шириною 38 мм. Широким ножем зручніше оформляти точні чисті контури зачіски, підрівнювати вуса, бороду або бакенбарди.
Бритвенний зріз
Стандартну довжину зрізу 0,4 мм можна зменшити до мінімальної 0,05-0,1 мм (Zero Overlap), посунувши ніж ближче до краю гребінки. Ніж кріпиться на металеву основу, виключаючи пошкодження пластикових частин корпусу при надмірному затягуванні гвинтів.
Робота без дротів
За рахунок змішаного живлення - триммер працює від батареї або від мережі - машинка готова до роботи без зупинок протягом робочої зміни. Заряджання тримера займає 60 хвилин. Функція швидкого заряджання Quick Charge дає 14 хвилин роботи після 5-хвилинної зарядки.
Зручна зарядка
Заряджати машинку можна через гніздо в нижній частині корпусу або через утяжеленну підставку-базу, що йде в комплекті. Поворотний механізм Swivel Cord на підставці допомагає вивести шнур ззаду або збоку, щоб зручно розташувати стенд на робочому місці. Зберігання інструменту на підставці захищає корпус від потертостей.
Розширена LED-індикація
Світлодіодний індикатор тримера повідомляє про повний Solid (горить) або низький Flashing (блимає) - менше 20% - рівень заряду акумулятора. Під час заряджання світлодіод переходить у режим Pulse – пульсує до отримання 100 % заряду та безперервного свічення.
Роторний двигун
Роторний двигун працює тихо і не перегрівається при інтенсивних стрижках. Двигун працює на швидкості 6800 обертів за хвилину. За рахунок високих оборотів зріз виходить чистим з першого разу.
Ергономіка
Інженери Wahl перенесли кнопку включення із задньої частини на лівий край корпусу. Тример зручно включати ребристою кнопкою, а випадкові перемикання виключені.
Протиковзкий корпус
Ребра в нижній частині корпусу машинки підвищують зчеплення, виключаючи ковзання у вологій долоні.
Комплектація
- Тример
- Док-станція Wahl Charge Stand S08171-7080
- Зарядний адаптер S08171-7070
- Набір насадок 3 шт, 1,5, 3, 4,5 мм
- Масло
- Щіточка
- Пензлик
- Захисна кришка для ножа
Відео
У ролику показано окантування триммером Wahl Cordless Detailer Lithium. Відео показує простоту виведення точних ліній, підчистки волосся, що залишилося після машинки, на шиї скронях і за вухами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість насадок | 3 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина леза | 38 мм |
| Швидкість мотора | 6800 об/хв |
| Час роботи від акумулятора | 100 хв |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Вага | 0.186 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Срібний з бордовою вставкою |
| Потужність | 14 Вт |
| Мотор | Роторного типу S08171-7050 |
| Довжина стрижки | Ніж T-Blade 0,4 мм Zero Overlap + насадки 1,5, 3 і 4,5 мм |
| Ширина зріза | 38 мм |
| Швидка зміна ножа | Ні (на гвинтах) |
| Кабель | 2.4 м |
| Розмір | 123 x 41 x 37 мм |
| Кількість швидкостей | 1, 6800 об/мін |
| Вага | 186 г |
| Індикатор зарядки | Є, світлодіодна (мигає при наближенні розряду) |
| Матеріал корпусу | Хромований пластик |
| Швидка зарядка Quick Charge | Є, 5 хв зарядів дають 14 мін роботи |
- Ціна: 5 999 ₴






