
Плойка конусна MOSER CurlPro Conical, 13-25мм
- В наявності
- Код: 4437-0050
1 400 ₴
+380 (96) 416-98-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПОТУЖНІСТЬ:
Потужість (45W), яка забезпечує швидке нагрівання всього за 30 сек. Простий вибір оптимальної температури (80 ° C - 210 ° C) за допомогою РК-дисплея.
ТЕХНОЛОГІЯ TITANIUM:
Титанове покриття для дбайливого укладання, зниження статики та шовковистого блиску. Змінний діаметр конуса від 13 до 25 мм надає завиткам природний вигляд.
ЛЕГКІСТЬ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ:
Протиковзна поверхня ручки для безперервної роботи. Ергономічний та збалансований розподіл ваги.
БЕЗПЕКА ЗАСТОСУВАННЯ:
Безпечне застосування завдяки холодному накінечнику.
КАБЕЛЬ:
2,5 м професійний кабель з системою проти скручування.
В КОМПЛЕКТІ:
- 1 рукавичка для стайлінгу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Затискач для фіксації | Так |
| Турмалінове покриття | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | Так |
| Країна виробника | Німеччина |
| Покриття | Титанове |
| Потужність | 45 Вт |
| Розмір | 13-25 мм |
| Температура нагріву | До 210°C |
| Тип плойки | Конусна плойка |
| Цифровий дисплей | Так |
- Ціна: 1 400 ₴


