
Плойка BaByliss PRO BAB2911E DigiCurl 16мм
- Немає в наявності
- Код: BAB2911E
2 699 ₴
Якщо Ви шукайте професійний інструмент для завивки, який дозволити Вам економіи час та отримуваті гідні результати, то Вам варто звернути свою увагу на нову серію плойок BaByliss PRO 4rtists DIGICURL. Серія відрізняється збільшеним розміром робочо основи, а також наявністю новітніх технологій, покликаних підвищити ефективність завивки волосся за короткий час.
Плойка BaByliss PRO DIGICURL BAB2911E - чудовий інструмент для створення дрібних кучерів. Завдяки подовженому робочому стовбуру, Ви зможете підвищити продуктивність своєї праці на 60% і забезпечити завивку навіть найдовшого волосся. Покриття робочої поверхні плойки з новітньою технологією KERATIN LUSTRE - це кераміка з інтегрованим кератином. Новітня технологія, яка почала застосовуватися у виробництві професійного інструменту для волосся BaByliss PRO. Як відомо, волосся складається на 95% з кератину - речовини, яке захищає волокна волосся від ультрафіолету і згубного впливу зовнішніх факторів. При частому використанні різних інструментів для волосся кератинова оболонка волосся виснажується, а волосся втрачає здоров'я. З новітньою плойкою технологія KERATIN LUSTRE компенсує кератин, який втрачає волосся під час завивки і впливу високої температури.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | BaByliss PRO |
| Терморегулятор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | Плойки |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Турмалінове покриття | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 35 Вт |
| Температура нагріву | До 210°C |
| Країна виробника | Франція |
| Цифровий дисплей | Так |
| Розмір | 16 мм |
| Покриття | Кератинове |
| Тип плойки | Стандартна плойка |
- Ціна: 2 699 ₴



