
Плойка BaByliss PRO BAB2470TDE 10 мм
- Немає в наявності
- Код: BAB2470TDE
2 299 ₴
+380 (96) 416-98-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BaByliss PRO BAB2470TDE - найтонша плойка для завивки волосся в лінійці Advanced Curl. Створюйте приголомшливі кучері за допомогою надзвичайно тонкої і довгої професійної плойкою від BaByliss PRO!
Діаметр плойки становить всього 10 мм, що дозволяє створювати на волоссі приголомшливі кучері. При цьому, збільшена до 19 см робоча поверхня плойки дозволить надзвичайно швидко виконати завивку навіть на довгому волоссі. На 60% більше поверхні і нагріву для завивки! А максимальна температура в 220 ° С впорається з завивкою будь-яких, навіть самих неслухняного волосся. Покриття Titanium-Diamond як стійке до механічних, так і хімічних пошкоджень, через що може використовуватися з будь-якими хімічними речовинами і в будь-яких процедурах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Затискач для фіксації | Так |
| Максимальна температура нагріву | 220 град. |
| Турмалінове покриття | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | Так |
| Покриття | Титанове |
| Потужність | 30 Вт |
| Розмір | 10 мм |
| Температура нагріву | До 220°C |
| Тип плойки | Стандартна плойка |
- Ціна: 2 299 ₴
