
Плойка BaByliss PRO BAB2171TTE 16мм
- Немає в наявності
- Код: BAB2171TTE
1 660 ₴
+380 (96) 416-98-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BaByliss Pro BAB2171TTE - професійна плойка для завивки волосся діаметром 16 мм.
Перша електрична професійна плойка для волосся, з'єднання явилися на світ понад 50 років тому. З тих пір BaByliss Pro безупинно удосконалює свою майстерність у відповідності з новими технологіями. І сьогодні ми в змозі запропонувати професіоналам програмовану плойку з інноваційним покриттям на основі титану і турмаліну трьох різних діаметрів. Система контролю температури Advanced Head Management і надійний механічний терморегулятор дозволяють користуватися апаратом на волоссі будь-якого типу, від найтонших і чутливих до самих густих, забезпечуючи при цьому дбайливе спіклування до волосся.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Затискач для фіксації | Так |
| Турмалінове покриття | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробника | Франція |
| Покриття | Титано - турмалінове |
| Потужність | 30 Вт |
| Розмір | 16 мм |
| Температура нагріву | До 200°C |
| Тип плойки | Стандартна плойка |
- Ціна: 1 660 ₴



