
Конусна плойка BaByliss PRO 19-32мм
- В наявності
- Код: BAB2281TTE
2 299 ₴
+380 (96) 416-98-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конусна плойка BaByliss PRO 19-32мм - це професійна конусна плойка для завивки волосся! Безупинно вдосконалюючи свою майстерність, BaByliss Pro представляє новий революційний дизайн плойки, що відкриває безмежні креативні можливості створення неповторних локонів.
Інноваційне покриття на основі титану і турмаліну, система Advanced Head Management, точній електронний терморегулятор, зручний індикатор контролю температури і ергономічна ручка дозволяють створювати неймовірні локони на волоссі будь-якого типу, від найтонших і чутливих до самих густих. Дайте вихід вашому творчому потенціалу!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробника | Франція |
| Покриття | Титано - турмалінове |
| Потужність | 65 Вт |
| Розмір | 19-32 мм |
| Температура нагріву | До 190°C |
| Тип плойки | Конусна плойка |
- Ціна: 2 299 ₴


