
Професійна машинка для стрижки Jaguar CM2000 Black Rubber (85606)
- В наявності
- Код: 85606
3 699 ₴
Любите швидкий та безшумний процес стрижки? Зверніть увагу на машинку для гоління Jaguar CM2000 Black Rubber. Вона підійде як для професійної роботи в салонах, так і для домашнього використання. Працює пристрій від мережі. Мотор тихий та потужний із двополюсним механізмом. Леза гострі та якісні, виготовлені з легованої сталі, із зручною технологією їх вилучення з машинки для стрижки. Прецизійне заточування ножів продовжує термін служби самого інструменту.
Висота зрізу від 1 до 2 мм, яку можна плавно регулювати не лише завдяки насадкам, а й за допомогою механізму регулювання висоти. Машинку для волосся зручно тримати у руці. Вона виконана в класичному стилі з чорним, матовим покриттям унизу корпусу, а зверху витончена та глянсова.
У комплекті є не тільки насадки та інструкція, а й набір для догляду за машиною.
Купивши цю машинку для стрижки волосся на нашому сайті, Ви будете приємно вражені її довговічністю та функціоналом!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jaguar |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 6 |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Сталь |
| Ширина леза | 46 мм |
| Швидкість мотора | 3000 об/хв |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вага | 0.46 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна ТМ | Германия |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Дитячий/тиха стрижка | Так |
- Ціна: 3 699 ₴


