
Машинка для стрижки волосся Wahl Super Taper Cordless (08591-2316) безпровідна
- В наявності
- Код: 08591-2316
3 699 ₴
Довжина стрижки, що змінюється
Акумуляторно-мережева машинка для стрижки Wahl Cordless Super Taper 08591-2316H комплектується хромованим — стійким до корозії ножем. Ніж гостро заточений та гладко відшліфований на заводі, щоб зріз виходив гострим та чистим. Бічний важіль на корпусі плавно змінює довжину зрізу в діапазоні 1-3,5 мм.
Додаткові рівні зрізу
У комплекті з машинкою йдуть пластикові насадки, з якими майстер отримує 4 додаткові довжини зрізу: 3, 6, 10 та 13 мм. Насадки на 1,5 і 4,5 мм продаються окремо. Також окремо продаються набори сумісних насадок або окремі насадки. "Гармошка" на нижньому ножі збільшує віддачу тепла і ніж довше залишається холодним при роботі на потоці. Ножем із борознами знімають масу волосся, виконують стрижки чи плавні переходи.
Літій-іонне живлення
Продуктивний літій-іонний акумулятор без «ефекту пам'яті» працює до 90 хвилин, а на повну зарядку батареї йде близько 2 годин. Функція швидкого заряджання Quick Charge заряджає батарею, що сів за кілька хвилин, щоб машинка працювала до завершення стрижки. Стрижка без шнура не заважає барберу, а якщо батарея сіла, достатньо підключити тачку до шнура та закінчити стрижку.
Тихий швидкісний мотор
Роторний двигун зі швидкістю 5500 оборотів працює тихо, без вібрації чи перегріву, не викликаючи занепокоєння. Мотори такого класу без зусиль справляються з густим або жорстким волоссям.
Ергономіка та вага
Полегшений з 620 до 290 г ергономічний корпус із виїмками під пальці зручно лежить у руці, не викликаючи перевтоми рук протягом дня. Майстер краще контролює процес стрижки.
Комплектація
- Машинка
- Зарядний адаптер, 5 В (сірий штекер)
- Пластикові насадки 3, 6, 10, 13 мм
- Олія для змащування ножа
- Щіточка для чищення лез
- Захисна кришка для ножа
- Гребінець
Відео
Відео розповідає про переваги перукарської машинки Wahl Super Taper Cordless.
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Довжина мережевого шнура | 2.4 м |
| Ширина леза | 40 мм |
| Час заряду акумулятора | 1.2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Швидкість мотора | 5500 об/хв |
| Основні | |
| Виробник | Wahl |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість насадок | 4 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 24 Вт |
| Мотор | Роторний |
| Довжина стрижки | Ніж від 1 мм до 3,5 мм + 4 насадки #1 - 3 мм, #2 - 6 мм, #3 - 10 мм і #4 - 13 мм |
| Ширина зріза | 40 мм |
| Швидка зміна ножа | Ні (на гвинтах) |
| Кабель | 2.4 м |
| Розмір | 180 х 45 х 40 мм |
| Кількість швидкостей | 1, 5500 об/мин |
| Вага | 20 |
| Індикатор зарядки | Горит під час зарядки, при повністю зарядженому акумуляторі гасне |
| Країна-виробник | Угорщина (машинка)/ США (Леза) |
- Ціна: 3 699 ₴




