
Машинка для стрижки Wahl Senior Cordless (08504-2316) безпровідна
- В наявності
- Код: 08504-2316
5 199 ₴
Роторний мотор із 6500 оборотами
Бездротова машинка для стрижки волосся Wahl Cordless Senior 08504-2316H забезпечена оновленим роторним мотором. Двигун зі збільшеним крутящимся моментом, дає більше зусилля на ножі для чистого однорідного зрізу. Машинка без зусиль зрізає густе або жорстке волосся. Wahl Senior розроблена для плавних, димчастих переходів, що виконуються «з нуля», та стрижок технікою «машинка над гребінцем».
Робота без дротів або від мережі
Інструмент з гібридним живленням працює від акумулятора або електромережі. Конструкція має літій-іонний елемент живлення без ефекту «хімічної пам'яті», яка не втрачає ємність при частих зарядках. Машинкою можна працювати від шнура при закінченні заряду акумулятора.
Змінний ніж Zero Overlap
Сеньйор комплектується «тонким» регульованим ножовим блоком з діапазоном зрізу 0,8-2,5 мм. Ножі заточені на заводі в США і довго залишаються гострими. Плоский нижній ніж-гребінка без борозд допомагає майстру точно контролювати зріз при стрижці фейдів або зведенні. Довжина плавно змінюється бічним важелем на корпусі машини.
Ніж можна налаштувати на нульове прилягання Zero-overlap для стрижки із мінімальною довжиною, близько до шкіри. Машинка сумісна зі стандартним товстим ребристим ножем (продається окремо). Товстий ніж із рифленням не перегрівається при знятті маси волосся на потоці.
Насадки для фейдингу в комплекті
У комплекті з бездротовим Сеньйором йдуть 3 преміальні барберські насадки 1,5, 3 і 4,5 мм з металевим кріпленням для рівної гладкої стрижки без «канавок», плавного зведення кордонів переходів довжини.
Алюмінієвий корпус
Ергономічний корпус з алюмінієвою нижньою кришкою не вислизає з рук, дає відчуття «ваги» для точності та контролю за зрізом. Напис «WAHL ★★★★★ cordless Senior» вигравіюваний на верхній кришці і не стирається з часом.
Комплектація
- Машинка
- Зарядний адаптер, 5 В (сірий штекер)
- Преміум-насадки 3 шт, 1,5, 3, 4,5 мм
- Олія для змащування ріжучого блоку, 5 мл
- Щіточка для чищення ножа
- Захисна кришка для ножа
Відео
У ролику показані переваги та застосовані для виробництва перукарської машинки Wahl Senior Cordless технології.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Кількість насадок | 3 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина леза | 40 мм |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Швидкість мотора | 6500 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 70 хв |
| Вага | 0.365 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 120 час |
| Мотор | Роторний |
| Довжина стрижки | Регульований ніж від 0,8 до 2,5 мм + посадки: 1,5, 3, 4,5 мм |
| Ширина зріза | 40 мм |
| Швидка зміна ножа | Ні (на гвинтах) |
| Кабель | 2.4 м |
| Кількість швидкостей | 1, 6500 про/мин |
| Тип живлення | Акумулятор (Li-Ion, 3,7 В) або мережа, комбіноване |
| Вага | 365 р (без кабеля) |
| Індикатор зарядки | LED-дикатор зарядки (горить під час роботи, під час зарядки і при повністю зарядженому акумуляторі гасне) |
| Країна-виробник | Угорщина (машинка)/ США (Леза) |
| Гіпоалергенне покриття | Так |
- Ціна: 5 199 ₴





