
Машинка для стрижки волосся Wahl Magic Clip (08451-316)
- Немає в наявності
- Код: 08451-316
3 200 ₴
Точні переходи
Професійна провідна перукарська машинка Wahl Magic Clip New Gold Look 5 Star 08451-316H розроблена в США для стрижки волосся технікою «фейдинг». Машинка забезпечена магнітним вібраційним електромотором V5000 із захистом від перегріву. Модель Меджік Кліп комплектується плоским ножем без рифлення, яким зручно виконувати плавні переходи довжини волосся. Дротова Магія рекомендована для коротких стрижок або чистих однорідних фейдів.
Плавна зміна довжини
Ножовий блок Wahl Standard 4004-7001 зроблений з легованої сталі з високоточним заточуванням. Плоский ніж має збільшений нахил (у порівнянні зі стандартним різальним блоком машинок Super Taper, Icon, Chrome Super Taper) і гладкий гребінець без борозен. За рахунок плоскої гребінки ножа майстер краще відчуває рельєф голови, що допомагає уникати «ям» та «пагорбів». Довжина зрізу плавно змінюється важелем на лівому торці машини від 0,8 мм до 2,5 мм.
Комплект насадок
Для оформлення плавних переходів машинка комплектується набором із 8 насадок з довжиною зрізу в діапазоні 1,5-25 мм. У набір включені барберські насадки на 1,5 і 4,5 мм.
Комплектація
- Машинка
- Насадки від 1,5 до 25 мм × 8 шт
- Олія для змащення лез
- Щіточка для чищення ножа
- Захисна кришка для ножа
- Гребінець Wahl 3191-300 White Flat Top Comb з канавкою під лезо машинки для роботи технікою «машинка над гребінцем»
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.62 кг |
| Ширина леза | 40 мм |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Основні | |
| Виробник | Wahl |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість насадок | 8 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червоний |
| Потужність | 10 Вт |
| Мотор | Вібраційний (V5000) з гвинтом Power Scrow для регулювання потужності двигуна |
| Довжина стрижки | Регульований ніж від 0,8 до 2,5 мм + 8 насадок: 1,5, 3, 4,5, 6, 10, 13, 19, 25 мм |
| Ширина зріза | 40 мм |
| Швидка зміна ножа | Ні, на гвинтах |
| Кабель | 2.4 м |
| Розмір | 160 х 50 х 40 мм |
| Кількість швидкостей | 1, 6000 Колеб/мін |
| Рівень шуму | Макс. 60 дБ |
| Тип живлення | Мережа |
| Вага | 620 г (без кабеля) |
| Країна-виробник | Угорщина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
- Ціна: 3 200 ₴




