
Машинка Wahl Legend (08147-416)
- В наявності
- Код: 08147-416
3 850 ₴
Однорідні фейди
Машинка Wahl Legend Gold Look 08147-416H представлена корпорацією Wahl в оновленому дизайні Gold Look. Машинка рекомендована для стрижки волосся та плавних переходів довжини з плавним зведенням «на ні». «Легенда» розроблена для перукарень, барбершопів або стрижки вдома.
Готовність до навантажень
Машинка забезпечена високошвидкісним вібраційним двигуном V9000 зі зниженим рівнем шуму і захистом від перегріву - 6000 рухів ножа в хвилину роблять зріз рівним, однорідним, без пропусків. Ніж плавно йде по густому або жорсткому волоссю. Мотор серії V9000 працює з більшим зусиллям на зрізі, порівняно з двигунами серії V5000.
Вибір довжини стрижки
Хромований ножовий блок Wahl Wedge Blade зроблений з твердої вуглецевої сталі для гладкого чистого зрізу «під нуль» (Zero overlap). Регулювання довжини стрижки в діапазоні 0,5-2,9 мм виконують бічним важелем для плавної зміни висоти зрізу, фейдів або коротких стрижок. Леза ножа зроблені за технологією Crunch: при зрізі волосся чути характерний «хрускіт», що підвищує контроль за процесом.
Ергономіка
Довгий 4-метровий кабель не обмежує майстра у виборі положення та зручний для свободи переміщення. Насадки з комплекту змінюють довжину стрижки в діапазоні 1,5-25 мм (барберські 1,5 і 4,5 мм включені). Насадки виготовлені з міцного склопластику з додаванням мінералів. Насадки кріпляться на ніж металевим замком, не зіскакуючи під час стрижки.
Комплектація
- Машинка
- Преміум-насадки 1,5-25 мм × 8
- Захисна кришка для ножового блоку
- П-подібний гребінець Wahl 4502-7000 Flat top, 20,5 см
- Олія для змащування ріжучого блоку
- Щіточка для чищення ножа
Відео
Відео показує оновлений золотистий дизайн машинки Wahl Legend Gold Look.
Ролик розповідає, як очищати та змащувати ніж барберської машинки «Легенда».
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Ширина леза | 40 мм |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Основні | |
| Виробник | Wahl |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість насадок | 8 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мотор | Вібраційний (V09000) |
| Довжина стрижки | 0,5-2,9 мм (плавне регулювання довжини) + 8 насадок (1,5, 3, 4,5, 6, 10, 13, 19, 25 мм) |
| Ширина зріза | 40 мм |
| Кабель | 4 м |
| Розмір | 160 х 50 х 40 мм |
| Кількість швидкостей | 1, 6000 колеб/мін з винтом Power Scrow для регулювання потужності двигуна |
| Тип живлення | Мережа |
| Вага | 620 г (без кабеля) |
- Ціна: 3 850 ₴





