
Машинка для стрижки Wahl Beretto 4212-0470
- Немає в наявності
- Код: 4212-0470
4 800 ₴
+380 (96) 416-98-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Така машинка працює і від акумулятора (NiMH), і від мережі. Потужність пристрою 15 Вт. Пристрій універсальний - призначений для голови, бороди та окантовки. Прекрасно підійде для використання вдома, на виїзді або в салоні. Машинка вирівняє віскі, підстриже бороду чи бакенбарди. Ширина ножа 40 мм, леза виготовлені із нержавіючої сталі. Ножовий блок хромований, працює безперебійно та чітко. Мінімальна довжина зрізу 07 мм. Є можливість регулювання довжини зрізу до 3 мм.
Готова до автономного режиму до 90 хв, щоб повністю зарядити пристрій знадобиться 180 хв.
У комплекті з машинкою входять 4 змінні насадки різнокаліберні, зарядна підставка, мережевий адаптер, гребінець, масло для змащування ножа, захисна кришка для ножа.

| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Ширина леза | 40 мм |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Основні | |
| Виробник | Wahl |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.7 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тример для окантовки | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Зона стрижки | Для голови,Для окантовки/бороді |
| Потужність | 15 Вт |
| Країна виробника | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий/тиха стрижка | Так |
- Ціна: 4 800 ₴


