
Машинка для стрижки волосся Moser Primat, біла
- В наявності
- Код: 1230-0051
2 899 ₴
+380 (96) 416-98-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Німецький ніж
Професійна машинка для стрижки волосся Moser Primat забезпечена хромованим лезом серії Star Blade з нержавіючої сталі прецизійного заточування. Механізм MultiClick® допомагає змінювати довжину стрижки на 6 позицій, що фіксуються, від 0,1 до 3 мм.
Вибір довжини
У комплекті з машинкою йдуть дві насадки з довжиною зрізу 4,5 та 9 міліметрів. Окремо продаються насадки від 3 до 25 мм.
Посилений зріз
Вібраційний анкерний Pivot-мотор Мозер Примат менше нагрівається, працює тихіше і дає збільшену силу на ножі (порівняно з класичними індукційними вібраційними магнітними двигунами). Змінена конструкція двигуна справляється з сухим і вологим волоссям будь-якої структури та складності.
Доповнити машинку Moser Primat Titanium можна триммером Moser Primat Mini, який зроблений в тому ж дизайні і кольорі.
Комплектація:
- Машинка
- Пластикові насадки, 4,5 мм і 9 мм
- Щіточка для чистки ножа
- Масло для змащування ножового блоку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 2 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина леза | 46 мм |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Вага | 0.62 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зона стрижки | Для голови |
| Потужність | 15 Вт |
| Країна виробника | Німеччина |
- Ціна: 2 899 ₴





