
Машинка для стрижки MOSER ChromStyle Pro 1871-0081, чорна
- Немає в наявності
- Код: 1871-0081
5 250 ₴
Багатозадачність
Акумуляторно-мережева машинка Moser ChromStyle Pro Li+ розроблена для майстрів-універсалів. Машинка поставляється з ножем, що регулюється. Хромстайл рекомендується для зняття маси волосся, стрижок та виведення зачісок із плавними переходами.
Ніж 5 в 1
У комплекті з машинкою йде ножовий блок Magic Blade із 5 рівнями довжини від 0,7 до 3 мм: 0,7, 1,4, 1,8, 2,5 або 3 мм. Висота зрізу змінюється важелем у задній частині ріжучої конструкції. Ножем із регулюванням висоти зрізу зручно змінювати довжину стрижки волосся на голові, вибирати довжину вусів або бороди. Леза виготовлені з твердої легованої сталі. Зубці заточені за німецькою технологією «Made in Germany». Зріз виходить чистим, однорідним, без перепусток.
Широкий діапазон довжин
Інші рівні довжини доступні при установці насадок, що входять до комплекту. У наборі насадки 3, 6, 9, 12 мм. Окремо продається набір із 8 насадок з металевими зубцями.
Безперервна стрижка
ChromStyle Pro працює до 90 хв. безперервно від оновленого вбудованого Li-Ion акумулятора. Літієві елементи живлення працюють у 3 рази довше за NiMH батарей. Відсутність ефекту хімічної пам'яті унеможливлює зниження ємності акумуляторів при частих, повних або часткових підзарядках. Гібридне живлення та робота від шнура допомагає закінчити стрижку, якщо батарея розрядиться до закінчення процедури.
Роторна потужність
Забезпечена роторним двигуном, що працює на швидкості 5200 оборотів за хвилину. Роботу двигуна контролює процесор Constant Power. Автоматика підтримує постійну силу на зрізі, незалежно від рівня заряду батареї або густоти волосся. Варіатор сам збільшить момент, що крутить, на складних ділянках волосся.
Інтелектуальні сигнали
Інженери Moser забезпечили машинку розширеною індикацією. Акустичні тональні сигнали повідомляють про початок або закінчення зарядки, час мастила ножа. Багаторівневий світлодіодний індикатор повідомляє про залишок заряду акумулятора.
Комплектація
- Машинка
- Мережевий адаптер, тип 6000
- Зарядна база Moser ChromStyle Pro Charging Stand 1871-7525
- Набір із чотирьох пластикових насадок, 3-12 мм.
- Щіточка для чищення ножів
- Масло
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.7 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина леза | 46 мм |
| Швидкість мотора | 5200 об/хв |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Вага | 0.29 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 15 Вт |
| Тип живлення | Акумуляторно-мережеві машинки |
| Країна виробника | Німеччина |
- Ціна: 5 250 ₴







