
Машинка для стрижки волосся Moser 1400, бордова (1400-0050)
- В наявності
- Код: 1400-0050
1 550 ₴
+380 (96) 416-98-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Німецька машинка для стрижки волосся Moser Type 1400 Burgundy з лезами серії Star Blade - виготовлена з нержавіючої сталі з обробкою хромом для підвищення стійкості до корозії.
Механізм MultiClick® допомагає змінювати довжину стрижки на 5 позицій, що встановлюються, від 0,7 до 3 мм. Стрижка довжиною 4,5 мм доступна при встановленні на ніж насадки, що входить в комплект.
Оновлений вібраційний 10-ватний двигун машинки 1400 працює тихіше і на 50% продуктивніше в порівнянні зі звичайними магнітними моторами. Ніж робить 100 коливань за секунду, зріз виходить чистим і рівномірним за меншу кількість проходів.
Окремо продається триммер Moser 1411-0050 в такому ж червоному дизайні.
Стукіт під час включення машинки викликаний ударом примагніченого якоря. Це нормально і не свідчить про пошкодження (див. інструкцію (розділ специфікації)).
Комплектація
- Машинка
- Насадка, 4,5 мм
- Щітка для очищення від зрізаного волосся
- Масло для змащування ножа
Відео
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 46 мм |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Колір корпусу | Бордовий |
| Вага | 0.52 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 10 Вт |
| Мотор | Потужний осцилювальний вібраційний magnetic-електромотор зі зниженим рівнем шуму |
| Довжина стрижки | Від 0,7 до 3 мм + насадка 4,5 мм |
| Ширина зріза | 46 мм |
| Швидка зміна ножа | Ні (на гвинтах) |
| Розмір | 175 х 69 х 50 мм |
| Кількість швидкостей | 1, 6000 колиб/хв |
| Вага | ~ 520 г |
| Країна-виробник | Германия |
| Країна ТМ | Германия |
| Регулювальний гвинт | Є (регулювання діапазону руху ножа) |
| Кабель | 2-метровий стандартний |
| Петля для підвішування | Є |
- Ціна: 1 550 ₴





