
Машинка для стрижки Jaguar 2000 CM Fusion (85605)
- Немає в наявності
- Код: 85605
3 699 ₴
Машинка для стрижки Jaguar CM 2000 Fusion заслужено увійшла до рейтингу найкращих машинок свого класу. У ній дуже зручно та грамотно поєднані практичність та стильний дизайн, а це дійсно вдається небагатьом виробникам. Надпотужний мотор і надзвичайно тиха робота, напевно порадують кожного користувача, та прослужить довгий час.
Jaguar CM 2000 Fusion - успішно поєднала в собі кращі якості ідеальної машинки для стрижки, вона підходить для всіх типів волосся, до того ж для її використання майстру не потрібно якихось спеціальних навичок.
Ті, хто придбав цю модель вже насолоджуватися її багатофункціональністю та практичністю у використанні. Машинка даної серії також знайшла ряд своїх шанувальників, які оцінили співвідношення ціни та якості товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jaguar |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 6 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Сталь |
| Ширина леза | 46 мм |
| Швидкість мотора | 3000 об/хв |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 0.46 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зона стрижки | Для голови |
| Потужність | 10 Вт |
- Ціна: 3 699 ₴

