
Машинка для стрижки Ermila Genius, 1854-0037
- Немає в наявності
- Код: 1854-0037
3 960 ₴
Ви професійний барбер, який шукає для себе підходящий інструмент? Радимо машинку для стрижки Ermila Genius, створену саме для Вас!
Машинка володіє двома швидкознімними XL-Power батареями, кожна з яких працює по 100 хвилин, а заряджається всього за 1 годину!
Ширина ножа 46 мм, а сталеві леза з професійним заточуванням Star Blade не залишать жодного зайвого волоска. Легке та плавне регулювання довжини зрізу від 0,7 мм до 3 мм
Сучасний мотор незалежно від рівня заряду працює при 6000 об/хв.
В комплекті два швидкозмінних акумулятора, 4 насадки на 3, 6, 9 та 12 мм, зарядка-пiдставка, масло та щіточка для чищення. Додатково може комплектуватися двома ножами: Razor для гоління та Texturizing для філірування.
Купити професійну машинку для стрижки Ви можете на нашому сайті. Ми пропонуємо Вам найкращі ціни, обробку Вашого замовлення в день оформлення та відправку товару в день замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ermila |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.7 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зона стрижки | Для голови |
| Країна виробника | Німеччина |
| Потужність | 15 Вт |
| Тип живлення | Акумуляторно-мережеві машинки |
- Ціна: 3 960 ₴



