
Машинка для стрижки Moser Chrom2Style Blending Edition (1877-0052)
- В наявності
- Код: 1877-0052
5 999 ₴
Леза Blending Blade
Перукарcька машинка Moser Chrome 2 Style Blending Edition 1877-0052 зроблена в Німеччині і першою комплектується новим плоским ножовим блоком з п'ятьма рівнями зрізу: 0,5, 0,8, 1,2, 1,6 і 2 мм. Зубці різної висоти та геометрії на ріжучому лезі дають філювальний ефект. За рахунок невеликого кута 11 ° ніж підвищує безпеку стрижки близько до шкіри. Подвійний ряд зубців допомагає створювати текстуру, а вузький скіс і невелика висота зміщених зубців верхнього ріжучого ножа роблять переходи плавнішими при тушовці або стрижці фейдів.
Канавки Cool Touch на нижньому лезі ножового блоку добре розсіюють тепло і ніж довше залишається холодним.
Новий мозерівський ніж, як і раніше, швидкозмінний: механізм Quick Change допомагає швидко змінити ріжучий блок на ніж для зняття маси або швидко очистити леза від остриженого волосся. Довжину стрижки також змінюють важелем у задній частині ріжучого блоку.
Берберські преміальні насадки у комплекті
В оновлену версію Chrom2Style Moser додала нові преміальні барберські насадки на магнітах з посиленого мінеральним і скловолокном пластику з механізмом кріплення MagClick®. Міцний пластик добре тримає форму і насадки не злітають із ножа під час стрижки. Матеріал насадок стійкий до хімічних розчинів, що застосовуються в перукарських салонах.
З насадками майстер отримує ще 4 довжини: 1,5, 3, 4,5 та 6 міліметрів. Геометрія зубців на кожній насадці зроблена з урахуванням висоти зрізу. При цьому машинка залишається сумісною з іншими насадками із вибором довжини стрижки від 3 до 25 мм.
Обертистий мотор
Роторний двигун з електронним чіпом управління працює з підвищеною швидкістю - до 5750 рухів ножа за хвилину (це на 450 обертів за хвилину швидше, ніж двигун стандартної Moser Chrom2Style!). Підвищені обороти краще справляються з густим або жорстким волоссям і дають чистіший зріз з першого разу.
Функція Constant Power підтримує зусилля на зрізі незалежно від залишку заряду акумулятора або щільності волосся. Електроніка автоматично збільшує момент на складних ділянках волосся. Мультирежимний світлодіодний індикатор світиться зеленим при заряді 100–20 %. При зниженні заряду до 20-5% - світлодіод прискорено блимає і постійно горить червоним, якщо батарея розрядилася до 5-0%.
Комбіноване харчування
Машинка може працювати від акумулятора або від розетки. Робота в автономному режимі триває 105 хвилин, а швидка зарядка Quick Charge займає 80 хвилин. Машинку можна підключити шнуром, щоб закінчити стрижку з батареєю, що розрядилася.
Ергономіка та дизайн
Інженери Мозер розробили ергономічний вигнутий корпус моделі Moser Chrom2Style Blending Edition, щоб зменшити навантаження на кисть. Центр ваги змістили до ножа, щоб зняти напругу із зап'ястей. Майстер контролює процес стрижки і працює без перевтоми до 12 ч. Кнопка живлення Easy-Grip у верхній частині корпусу виключає випадкові перемикання.
Комплектація
- Машинка
- Мережний зарядний адаптер
- Підставка для заряджання
- Набір із чотирьох преміальних магнітних насадок, від 1,5 до 6 мм.
- Щіточка для чищення ножа
- Олія для змащення лез
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина леза | 46 мм |
| Швидкість мотора | 5750 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Час заряду акумулятора | 1.2 годин |
| Довжина мережевого шнура | 3.1 м |
| Вага | 0.27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 20 Вт |
| Мотор | Роторний з технологією Constant Power |
| Довжина стрижки | Ніж від 0,5 до 2 мм (5 позицій) + 4 преміальні магнітні насадки 1,5, 3, 4,5, 6 мм |
| Ширина зріза | 46 мм |
| Швидка зміна ножа | Є, Quick Change |
| Кабель | 3.1 м |
| Розмір | 178 x 48 x 52 мм |
| Кількість швидкостей | 1, 5750 про/мин |
| Рівень шуму | Макс. 63 дБ |
| Вага | 270 г |
| Індикатор зарядки | Світлодіодна, багаторівнева (через 15 після вимикання приладу лампочка гасне для економії енергії) |
| Матеріал корпусу | Матовий пластик |
- Ціна: 5 999 ₴





