
Професійна машинка для стрижки тварин Wahl KM10 (1261-0470)
- В наявності
- Код: 1261-0470
8 050 ₴
Дві швидкості
Двошвидкісна машинка Wahl KM 10 з безщітковим роторним двигуном рекомендована для грумінгу собак, кішок, кроликів або інших домашніх тварин. Модель KM10 також застосовують для стрижки коней чи поні.
Тихий безщітковий мотор
У машинку встановлений 35-ватний безщітковий мотор BMS (Brushless Motor System) з терміном служби більше 10 000 годин! Привід із мікропроцесором Constant Speed Control підтримує постійну силу зрізу на густому, довгому, м'якому або жорсткому хутрі. Двигун автоматично збільшить оберти на складних ділянках, наприклад, при видаленні ковтунів - шерсті, що звалялася. Wahl КМ10 працює тихо без перегріву корпусу. Технологія амортизації усуває вібрацію корпусу.
Ергономіка
Форма машинки розроблена експертами Wahl з урахуванням будови людської руки. Корпус зручно лежить у руці, а кисть та зап'ястя захищені від втоми та перенапруги при стрижках на потоці.
Протиковзкий матеріал корпусу не електризує шерсть тварин і полегшує сходження волосся, спрощуючи та прискорюючи стрижку. Подовжений провід підвищує свободу переміщення при стрижці великих тварин.
Швидка зміна ножів
Машинка Wahl KM 10 комплектується чорним ножовим блоком Wahl #10 Ultimate Competition Series з легованої сталі з довжиною зрізу 1,8 мм (рекомендована довжина для стрижки кішок). З ножем стандарту A5 можна використовувати насадки для зміни висоти зрізу. Чорні ножі Wahl менше гріються, плавно ковзають по шерсті, а зріз виходить чистим без борозен і доріжок. Більше 30 рівнів довжини від 0,01 до 25 мм доступні при встановленні додаткових ножів та насадок стандарту А5.
Комплектація
- Машинка
- Щіточка для очищення від забруднень
- Масло для ножа
Відео
Відео показує переваги роторної машинки Wahl KM10 для стрижки тварин.
У цьому ролику розказано, як очищати та змащувати ніж грумерської машинки Wahl KM10 для стрижки собак чи кішок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вид | Машинка для стрижки |
| Призначення | Догляд за шерстю |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 24 Вт |
| Мотор | Роторний безщітковий (12 В), до 10 000 годин |
| Ширина зріза | 49 мм |
| Кабель | 4.2 м |
| Розмір | 1990 x 53 x 48,5 мм |
| Вага | 350 г |
| Кількість швидкостей | 2, 3000 і 3700 об/мін |
| Рівень шуму | Макс. 63 дБ |
- Ціна: 8 050 ₴









