
Тример Moser Rex Mini для окантовки тварин (1411-0063)
- В наявності
- Код: 1411-0063
1 400 ₴
Німецька якість
Мережевий триммер Moser 1411 Rex mini 1411-0063 зроблений у Німеччині та забезпечений удосконаленим вібраційним мотором. Машинка рекомендована для детальної стрижки собак та інших домашніх тварин. Тримером видаляють зайву шерсть на морді, вухах, лапах, між подушечками чи делікатних зонах.
Точний зріз
Тример створює точний зріз довжиною 0,1 мм ножовим блоком серії Star Blade. Ніж зроблений із твердого сталевого сплаву з фінішною обробкою хромом. Хромування підвищує стійкість металу до корозії під час роботи на вологій вовні. Можливе налаштування лез на «нульове» прилягання Overlap 0 з мінімальною довжиною стрижки від 0,05 мм.
Знижений шум та нагрівання
У машинку для окантовки Moser Rex Mini встановлений вдосконалений анкерний 5-ватний вібраційний мотор. Модифікована конструкція двигуна не перегрівається. Щоб продовжити стрижку, не потрібно чекати, поки двигун охолоне. Привід зі збільшеним на 50% ККД дає збільшене в 2 рази зусилля на зрізі, щоб справлятися зі складною шерстю. Рівень шуму пивотних моторів зменшено проти індукційними двигунами. Тихі мотори не викликають занепокоєння при стрижці полохливих або чутливих до шуму тварин.
Зручний корпус
Легкий ергономічний корпус із зображенням слідів від лапок зручно лежить у руці, не втомлює кисть при інтенсивних роботах.
Комплектація
- Тример
- Регульована пластикова насадка 3-6 мм
- Олія для змащення лез
- Щітка для чищення ножа
Відео
На відео можна побачити роботу триммера Moser Rex Mini та безпровідного тримера Moser Prima
Відео показує, як почистити та змастити ніж тримера Moser 1411.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість мотора | 3000 об/мін |
| Живлення | Мережа |
| Потужність | 5 Вт |
| Мотор | Вібраційний (анкерний — pivot) з низьким рівнем шуму |
| Довжина стрижки | 0,1 мм |
| Ширина зріза | 32 мм |
| Швидка зміна ножа | Ні (на гвинтах) |
| Кабель | 2 м |
| Розмір | 136 х 41 х 35 мм |
| Вага | 190 г |
- Ціна: 1 400 ₴






