
Машинка для стрижки собак Moser Animal 1400 Black (1406-0076)
- Немає в наявності
- Код: 1406-0076
1 750 ₴
П'ять рівнів довжини
Машинка для стрижки собак Moser Animal Clipper 1400-0076 серії Animal Line дає 5 рівнів довжини. Насадки з комплекту змінюють висоту зрізу на 4 додаткові рівні: 4,5, 9, 14 або 19 мм. Насадки з іншою довжиною зрізу продаються окремо або наборами.
Машинка рекомендована для повного видалення хутра собак дрібних чи середніх порід із простою структурою шерсті. Для великих пород рекомендована стрижка морди, лап, вух, пікантних зон. Модель Moser 1400 Animal справляється з простою структурою шерсті, наприклад: йоркширський тер'єр, пудель, далматин, мальтеза, вест-хайленд тер'єр та інші породи без підшерстя та колтунів.
Швидкий зріз
Вібраційна машинка Moser 1400 Black забезпечена стійким до відмов 10-ватним двигуном. Мотор видає 6000 коливань за хвилину, одночасно зберігаючи низький рівень шуму. Двигун працює безперервно до 10 хвилин. Стрижку продовжують, коли привід охолоне.
Німецька заточка
Механізм MultiClick® змінює довжину стрижки на 6 положень від 0,7 до 3 мм. Леза Moser Star Blade зроблені з твердої легованої сталі. Ніж покритий хромом для захисту від іржі. Зубці із твердого сплаву довше залишаються гострими. Леза заточені за німецькою технологією шліфування Made in Germany. Зріз виходить чистим, рівним, без пропусків.
Насадки у комплекті
У комплекті із машинкою йдуть 4 насадки для зміни довжини стрижки. Насадки кріпляться на ніж механізмом Slide On, насуваються на ніж, надійно сидять, не зіскакуючи під час роботи.
Комплектація
- Машинка
- Пластикові насадки, 4.5; 9; 14; 19 мм
- Щіточка для чищення ножа
- Олія для змащування ножа
- Ножиці
Відео
Ролик Moser показує, як підстригти собаку мережевою вібраційною машинкою Moser 1400 Animal Clipper вдома.
Відео показує, як очистити та змастити ніж грумерської машинки Moser Animal.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Машинка для стрижки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість мотора | 6000 об/мін |
| Живлення | Мережа |
| Потужність | 10 Вт |
| Мотор | Вібраційний з електромагнітною котушкою |
| Довжина стрижки | Від 0,7 до 3 мм (6 долучень) |
| Ширина зріза | 46 мм |
| Швидка зміна ножа | Ні (на гвинтах) |
| Кабель | 2 м |
| Розмір | 175 х 69 х 50 мм |
| Вага | 520 г |
- Ціна: 1 750 ₴




