
Сумка для перукарських інструментів SPL 77409
- В наявності
- Код: 77409
849 ₴
+380 (96) 416-98-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка перукаря для інструментів чорна SPL 77409 – зручність, стиль та надійність в одному аксесуарі.
Сумка SPL 77409 – вибір для перукарів, барберів, майстрів салонів краси та візажистів, які потребують мобільності та організованості. З нею ви зможете легко транспортувати інструменти, не турбуючись про безпеку та збереження.
Основні характеристики
Розміри: Висота – 20,5 см, довжина – 34 см, ширина – 21 см.
Зручні ручки – надійно закріплені та забезпечують комфорт під час перенесення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPL |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 205 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Універсальний |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 849 ₴



