
Випрямляч для волосся MOSER СeraStyle Pro, чорний
- В наявності
- Код: 4417-0050
1 350 ₴
+380 (96) 416-98-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНОЛОГІЯ CERAMIC:
Ексклюзивне керамічне покриття для акуратного випрямлення, зниження статики, здорового і шовковистого блиску волосся.
ПЛАВАЮЧІ ПЛАСТИНИ:
Округлі плаваючі пластини для красивих хвилястих локонів чи ідеального випрямлення волосся.
ПЛАВНІ РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ:
Регульований контроль температури від 150 ° C - 230 ° C
СУПЕР ШВИДКЕ НАГРІВАННЯ:
Дуже швидке нагрівання до заданої температури всього за 30 секунд.
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ:
Привабливий, елегантний дизайн і досконала ергономіка.
БЕЗПЕКА:
Автоматичне відключення через 70 хвилин.
КАБЕЛЬ:
2,8 м професійний кабель з обертанням та петлею для підвішування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Випрямлячі |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробника | Німеччина |
| Покриття пластин | Керамічне |
| Потужність | 35 Вт |
| Температура нагріву | До 230°C |
| Тип випрямляча | Стандартний випрямляч |
- Ціна: 1 350 ₴




