
Машинка для стрижки JRL Fresh Fade FF2020C (JRL-2020C)
- В наявності
- Код: JRL-2020C
5 999 ₴
JRL FreshFade 2020C – професійна стрижкова машинка від американського бренду. Незамінний інструмент із усіма необхідними функціями для барберів та перукарів. З цією машиною ваш "фейд" стане ще краще, а робота проходитиме просто чудово.
ПОТУЖНІСТЬ І ТИП МОТОРА
JRL FreshFade 2020C має потужний мотор для роботи з волоссям будь-якої густоти та кількості. Він дозволяє регулювати швидкість і видає 6000 та 7200 оборотів за хвилину. Тихий та швидкий мотор – саме те, що потрібно для комфортної роботи. Запатентована технологія Smart-Clip відстежує показники опору леза та підвищує оберти двигуна без зупинки та гальмування.
АВТОНОМНІСТЬ І ЖИВЛЕННЯ
Живлення двигуна забезпечує вбудований літій-іонний акумулятор. Місткості акумулятора вистачає на 240 хвилин роботи при 180 хвилинах заряджання. Також машинку можна підключити безпосередньо до мережі. Для цього передбачено шнур.
ПРО НОЖОВИЙ БЛОК
Ножовий блок виготовлений із якісної нержавіючої сталі. Цей сплав дозволяє тривалий час виконувати роботу без нагрівання ножа. Мінімальна висота зрізу 0,5 мм, максимальна – 3,5 мм. Регулювання ступінчасте з 5 налаштуваннями. Ширина ножа – 45 мм.
ВАГА І ЕРГОНОМІКА
Вага машини становить лише 290 грам. Машинка ергономічна і чудово лежить у руці. Корпус чорного кольору, але сама машинка виглядає стильно та сучасно. Про статус заряду повідомить індикатор. Логотип бренду світиться блакитним - при повній зарядці, червоним - при низькому заряді, миготливим червоним - при розрядженій батареї.
КОМУ ПІДІЙДЕ МАШИНКА
Ця машинка для стрижки відмінно підійде, як чоловікам, так і дівчатам, оскільки розміри та форма гарантують комфорт у процесі роботи у будь-якій техніці стрижки та об'ємах. А характеристики машинки для стрижки дозволяють рекомендувати її всім, хто працює безпосередньо з «чоловічим залом»: барберам, перукарям, а також тим, хто хоче потішити себе інструментом преміум-класу.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
JRL FreshFade 2020C комплектується 10 міцними насадками для збільшення висоти зрізу на 1.5, 3, 4.5, 6, 10, 13, 16, 19, 22, 25 мм, захисним ковпачком для ножа, маслом для ножів, щіточкою для чищення, .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JRL |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 10 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки, Поворотний регулятор |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина леза | 45 мм |
| Швидкість мотора | 7200 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 240 хв |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вага | 0.29 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Бренд | JRL |
| Країна ТМ | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Довжина стрижки | Від 0,7 до 3,5 мм (5 положень) + 10 насадок |
| Ширина зріза | 45 мм |
| Швидка зміна ножа | Ні (на гвинтах) |
| Кількість швидкостей | 2, 6000 або 7200 об./хв |
| Час заряджання машинки (акумулятор) | 180 мин |
| Час роботи машинки (акумулятор) | 240 мин |
| Вага (без шнура) | 290 г |
- Ціна: 5 999 ₴








