
Машинка для стрижки Jaguar CM2000 Berry (85608)
- Немає в наявності
- Код: 85608
3 699 ₴
Jaguar CM 2000 це професійна машинка з потужним пивотним двигуном та помірним рівнем шуму. Відмінно підійде як для домашнього використання, так і для перукарського салону. Зручна, що лежить в руці за рахунок свого витонченого дизайну. Має зручний та продуманий механізм для регулювання висоти зрізу. Машинки компанії Jaguar зокрема Jaguar CM 2000 відрізняються своєю якістю складання, заточування та надійністю. Це лише невелика частина достоїнств Jaguar CM 2000.
Машинку для стрижки Jaguar CM2000 Berry можна визначити як універсальну модель, яка знайде своє застосування як десь у перукарні чи барбершопі, так і у вас вдома. Виробник, що не потребує представлення, пропонує класичний дизайн корпусу з матовим покриттям чорного кольору в нижній частині і ефектною глянсовою обробкою у верхній. Попри пристойну вагу (460 г), він зручно лежить у долоні, а більш ніж достатня довжина мережевого шнура (2 м 80 см) дозволяє розташовувати місце для стрижки на відносно великій відстані від розетки. У моделі встановлений півотний мотор, для якого характерні середній рівень шуму та вібрації, безвідмовна робота та довговічна експлуатація при належному догляді (щітка для чищення йде в комплекті).
Jaguar CM 2000 має пивотний тип двигуна поворотно-поступальний механізм потужністю 10 Ватт, що забезпечить вам комфортну роботу. Jaguar CM 2000 має помірний рівень шуму та вібрації, що надає комфорту при роботі. Також відмінною рисою пивотних двигунів є довговічність і безвідмовність.
Ножовий блок Jaguar CM 2000 виконаний з високоякісної легованої сталі, що дає вам гарантію на тривале заточування, а якщо ще врахувати те, що Jaguar CM 2000 має прецизійне заточування, то будьте впевнені у своєму інструменті на всі 100%. Так само ви можете регулювати висоту зрізу, повз насадки які йдуть в комплекті, за допомогою механізму регулювання висоти ножа. Даний механізм дозволяє регулювати висоту зрізу ножового блоку з 1 мм до 2 мм, а якщо використовувати фіксатор, то можна виставляти висоту зрізу ступінчасто з першого положення 1 мм. та плавно піднімати з кроком 0.2 мм.
Ця модель має витончений класичний дизайн. Нижня частина корпусу має чорне матове покриття, а верхня частина елегантне глянсове оздоблення. Сформований дизайн надає машини деякого специфічного шарму.
Особливості моделі Jaguar 2000CM:
- Потужність: 10 Ватт.
- Тип двигуна: півотний.
- Ножовий блок виконаний із високоякісної легованої сталі.
- Висота зрізу: регульована від 1 мм до 2 мм.
- Ширина ножового блоку: 46 мм.
- Довжина шнура блока живлення: 2.8м.
- Вага: 460 г.
Комплектація:
- Машинка для стрижки
- Олія для ножів 5 мл
- Захисна насадка на ніж,
- Насадки 6 шт (3,6,9,12,19,25 мм),
- Щітка для чищення,
- Супровідна документація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jaguar |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 6 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Сталь |
| Ширина леза | 46 мм |
| Швидкість мотора | 3000 об/хв |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Колір корпусу | Малиновий |
| Вага | 0.46 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна ТМ | Германия |
| Країна-виробник | Тайвань |
- Ціна: 3 699 ₴
