
Манікюрний набір SPL (77109A), червоний лак
- В наявності
- Код: 77109A
850 ₴
+380 (96) 416-98-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Процес створення манікюру може бути абсолютно комфортним, приємним і, що найважливіше, результативним. І мова зараз не про відвідування досвідченого майстра нігтьового сервісу, а про особисте використання манікюрних інструментів бренда SPL. Найнеобхідніше ви знайдете в білосніжному чохлі стильного, ергономічного дизайну.
Даний манікюрний набір складається з:
- Пилочки для удосконалення форми нігтьових пластин;
- Ножиць;
- Кусачок для кутикули;
- Двостороннього шабера;
- Класичних маленьких ножиць;
- Пінцета зі скошеними краями.
Особливості:
- Всі аксесуари набору виготовлені із високоякісної нержавілої сталі, яка дозволяє багато разів дезінфікувати та стерилізувати вироби;
- Інструменти ретельно заточені фахівцями, завдяки чому ідеально справляються зі своїми функціями;
- Розмір: 12,5 х 7,5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPL |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Матеріал | Медична сталь |
| Заточка | Ручна |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | Скляна |
| Кусачки для кутикул | Так |
| Кусачки для нігтів | Ні |
| Кусачки для педикюру | Ні |
| Ножиці для кутикули | Так |
| Ножиці для нігтів | Так |
| Пінцет | Так |
| Форма робочих країв пінцета | Скошені |
| Шабер | 1 шт. |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри футляра | |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SPL |
| Країна ТМ | Германия |
| Колір | Червоний лак |
| Кусачки для кутикули | Так |
- Ціна: 850 ₴


