
Манікюрний набір SPL (77107S), жовта клітка
- В наявності
- Код: 77107S
850 ₴
+380 (96) 416-98-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відрядження, подорожі, постійні переїзди та відсутність часу, щоб записатися на манікюр до професійного майстра, але це не привід нехтувати регулярним доглядом. Саме тому фахівці бренда SPL випустили набори з усім необхідним, щоб ви могли самостійно провести процедуру в домашніх умовах. Якісні інструменти мають високу зносостійкість і прослужать протягом тривалого часу.
Особливості:
- Шабер дасть змогу акуратно посунути кутикулу, вигнуті ножиці знадобляться, щоб дбайливо зрізати її, а щипчики – усунути задирки;
- Ножиці з гострими робочими поверхнями забезпечать акуратне зрізання вільного краю, не викликаючи травмування шкіри;
- Приладдя можна стерилізувати та дезінфікувати хімічними засобами;
- Елегантний і стильний футляр підкреслить витончений смак і покращить настрій.
Склад набору:
- Пилочка;
- Двосторонній шабер;
- Ножиці для кутикули;
- Ножиці для нігтів;
- Пінцет скошений;
- Кусачки для обрізання шкіри (кутикули).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPL |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Матеріал | Медична сталь |
| Заточка | Ручна |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева з напиленням |
| Кусачки для кутикул | Так |
| Кусачки для нігтів | Ні |
| Кусачки для педикюру | Ні |
| Ножиці для кутикули | Так |
| Ножиці для нігтів | Так |
| Пінцет | Так |
| Форма робочих країв пінцета | Скошені |
| Шабер | 1 шт. |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри футляра | |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SPL |
| Країна ТМ | Германия |
| Колір | Жовта карта |
| Кусачки для кутикули | Так |
- Ціна: 850 ₴
