
Манікюрний набір SPL (77106AE), червоне хуго
- В наявності
- Код: 77106AE
799 ₴
+380 (96) 416-98-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Манікюрний набір SPL - це можливість заощадити час відвідування майстра і якісно провести процедуру оброблення нігтів у домашніх умовах. У стильному темно-коричневому чохлі розташовані 6 інструментів, які слугуватимуть чудовою базою особистого арсеналу. З їхньою допомогою можна провести процедури обрізного і європейського манікюру / педикюру, забезпечуючи максимальний комфорт у процесі і бажаний результат по закінченню роботи. Пилочка - помічник у формуванні нігтів, кніпсер і ножиці чудово впораються з укорочуванням нігтьових пластин, для роботи з кутикулами використовуйте спеціальні ножиці і кусачки, а за допомогою скошеного пінцета можна привести в порядок брови.
Особливості манікюрного набору SPL:
- Складається з шести предметів для нігтів і брів;
- Матеріал - якісна сталь, яка стійка до корозії;
- Є гумові наконечники на гострі робочі поверхні інструментів для запобігання пошкодження чохла;
- Чудова фіксація виробів у чохлі;
- Оптимально заточені інструменти для комфортної роботи;
- Можна дезінфікувати і стерилізувати сталеві вироби;
- Міцний чохол, який застібається на замок-блискавку.
Склад набору:
- Пилочка;
- Кніпсер;
- Ножиці для кутикули;
- Ножиці для нігтів;
- Пінцет скошений;
- Кусачки для обрізання шкіри (кутикули).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPL |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Матеріал | Медична сталь |
| Заточка | Ручна |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева з напиленням |
| Кусачки для кутикул | Так |
| Кусачки для нігтів | Ні |
| Кусачки для педикюру | Ні |
| Ножиці для кутикули | Так |
| Ножиці для нігтів | Так |
| Пінцет | Так |
| Форма робочих країв пінцета | Скошені |
| Книпсер | Так |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри футляра | |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SPL |
| Країна ТМ | Германия |
| Колір | Червоне Хуго |
| Кусачки для кутикули | Так |
| Кніпсер | Так |
- Ціна: 799 ₴

