
Манікюрний набір SPL (77101G), золотий лак
- В наявності
- Код: 77101G
540 ₴
+380 (96) 416-98-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
нструментів, з допомогою яких ви у будь-який момент зможете підкоригувати форму нігтьової пластини або усунути задирки. Якщо ви тільки в пошуках набору з манікюрними інструментами, то вам варто звернути увагу на продукцію німецького бренда SPL.
Манікюрний набір 77101 складається з 5 інструментів, кожен з яких виготовлений з висококласної медичної сталі, що гарантує повільний термін експлуатації виробів. Унікальна технологія обробки і заточення інструментів забезпечує їхню ефективність і функціональність. Футляр, у якому знаходяться інструменти, темно-червоного кольору і декорований під шкіру.
Склад набору:
- Пилочка;
- Кніпсер;
- Ножиці для кутикули;
- Пінцет скошений;
- Шабер двосторонній.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPL |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Матеріал | Медична сталь |
| Заточка | Ручна |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева з напиленням |
| Кусачки для кутикул | Ні |
| Кусачки для нігтів | Ні |
| Кусачки для педикюру | Ні |
| Ножиці для кутикули | Так |
| Ножиці для нігтів | Ні |
| Пінцет | Так |
| Форма робочих країв пінцета | Скошені |
| Шабер | 1 шт. |
| Тример манікюрний | Ні |
| Книпсер | Так |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Габаритні розміри футляра | |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Золотий лак |
- Ціна: 540 ₴


